Ambessa vs Shyvana
59.1 % 40.9 %
Ambessa, 22 maçın 13 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 54.5 % +4.6 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 22 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Shyvana vs AmbessaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ambessa için Shyvana karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Shyvana kazanıyor50 %Ambessa kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: 14 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ambessa için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.1 % | +4.6 | 22 | ||
| 56.0 % | +7.3 | 348 | ||
| 55.1 % | +5.2 | 323 | ||
| 54.9 % | +6.9 | 295 | ||
| 53.7 % | −0.2 | 108 | ||
| 53.6 % | +4.2 | 601 | ||
| 53.4 % | +4.5 | 339 | ||
| 53.4 % | +1.9 | 161 | ||
| 52.4 % | +3.5 | 597 | ||
| 52.3 % | +3.7 | 683 | ||
| 52.3 % | +3.1 | 480 | ||
| 51.9 % | −0.6 | 586 | ||
| 51.9 % | +1.5 | 420 | ||
| 51.7 % | +2.5 | 294 | ||
| 51.5 % | +1.3 | 268 | ||
| 51.1 % | +1.2 | 376 | ||
| 50.9 % | −1.4 | 116 | ||
| 50.6 % | +2.2 | 320 | ||
| 50.5 % | +0.1 | 297 | ||
| 50.2 % | +1.4 | 614 | ||
| 50.1 % | +2.2 | 698 | ||
| 49.9 % | +0.4 | 672 | ||
| 49.6 % | −2.0 | 836 | ||
| 49.6 % | −2.0 | 254 | ||
| 49.6 % | −0.3 | 121 | ||
| 49.5 % | +0.1 | 1.080 | ||
| 49.2 % | +0.2 | 368 | ||
| 49.0 % | +0.5 | 408 | ||
| 49.0 % | −1.5 | 145 | ||
| 48.9 % | +0.5 | 552 | ||
| 48.8 % | −0.1 | 166 | ||
| 48.5 % | +0.2 | 443 | ||
| 48.1 % | −0.9 | 576 | ||
| 47.7 % | −2.1 | 975 | ||
| 47.6 % | −0.7 | 336 | ||
| 47.2 % | −2.1 | 1.331 | ||
| 47.2 % | −3.3 | 688 | ||
| 47.1 % | −0.5 | 261 | ||
| 47.0 % | −3.3 | 436 | ||
| 46.4 % | −2.3 | 446 | ||
| 46.4 % | −1.5 | 401 | ||
| 46.2 % | −0.8 | 420 | ||
| 46.1 % | −1.7 | 471 | ||
| 45.0 % | −5.5 | 291 | ||
| 45.0 % | −4.6 | 222 | ||
| 44.4 % | −4.7 | 536 | ||
| 43.4 % | −5.4 | 189 | ||
| 43.4 % | −3.9 | 106 | ||
| 42.9 % | −5.7 | 212 | ||
| 42.3 % | −5.8 | 123 | ||
| 41.1 % | −7.3 | 209 | ||
| 39.9 % | −8.2 | 203 | ||
| 39.5 % | −11.0 | 162 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.