Alistar vs Taric
43.9 % 56.1 %
Alistar, 173 maçın 76 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.5 % −4.6 bekl. fark
Taric vs AlistarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Alistar için Taric karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Taric kazanıyor50 %Alistar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| 36.4 % | 33 | ||
| 36.6 % | 41 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| 56.7 % | 30 |
Yama 26.20: %37.5 · 88 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Alistar için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.2 % | +4.1 | 260 | ||
| 57.5 % | +4.5 | 113 | ||
| 56.9 % | +7.6 | 181 | ||
| 55.7 % | +4.2 | 1.242 | ||
| 55.5 % | +2.9 | 182 | ||
| 54.9 % | +5.5 | 206 | ||
| 54.3 % | +2.3 | 422 | ||
| 54.2 % | +1.7 | 587 | ||
| 53.2 % | +0.6 | 538 | ||
| 52.6 % | +3.3 | 813 | ||
| 52.0 % | +0.7 | 227 | ||
| 51.9 % | +2.8 | 1.184 | ||
| 51.9 % | −0.8 | 464 | ||
| 51.4 % | +2.3 | 656 | ||
| 51.2 % | +0.5 | 1.073 | ||
| 51.1 % | +2.0 | 818 | ||
| 51.1 % | +0.9 | 229 | ||
| 51.0 % | −0.7 | 388 | ||
| 50.8 % | −0.2 | 181 | ||
| 50.4 % | −0.5 | 476 | ||
| 50.3 % | −1.4 | 157 | ||
| 49.4 % | +0.1 | 555 | ||
| 49.3 % | +0.3 | 1.670 | ||
| 49.1 % | −1.5 | 517 | ||
| 49.0 % | −2.1 | 210 | ||
| 49.0 % | −0.3 | 102 | ||
| 48.8 % | −0.3 | 580 | ||
| 48.7 % | −2.2 | 277 | ||
| 48.7 % | −2.3 | 189 | ||
| 45.4 % | −4.9 | 582 | ||
| 45.3 % | −3.4 | 201 | ||
| 45.1 % | −5.3 | 483 | ||
| 45.1 % | −4.7 | 399 | ||
| 45.1 % | −6.9 | 295 | ||
| 45.0 % | −5.8 | 420 | ||
| 45.0 % | −5.3 | 313 | ||
| 43.9 % | −4.6 | 173 | ||
| 42.8 % | −7.8 | 437 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.