Akali vs Singed
57.6 % 42.4 %
Akali, 33 maçın 19 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.6 % +10.0 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 33 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Singed vs AkaliKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Akali için Singed karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Singed kazanıyor50 %Akali kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: 21 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Akali için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.0 % | +4.1 | 123 | ||
| 57.6 % | +10.0 | 33 | ||
| 56.5 % | +5.4 | 138 | ||
| 54.2 % | +3.0 | 168 | ||
| 54.1 % | +1.1 | 342 | ||
| 54.0 % | +3.9 | 150 | ||
| 53.4 % | +4.2 | 620 | ||
| 53.3 % | +2.3 | 1.740 | ||
| 53.3 % | +2.5 | 613 | ||
| 52.1 % | +3.5 | 1.678 | ||
| 51.8 % | +2.8 | 1.720 | ||
| 51.8 % | −1.3 | 444 | ||
| 51.7 % | +2.2 | 520 | ||
| 51.3 % | +2.9 | 2.287 | ||
| 51.3 % | +2.5 | 302 | ||
| 51.3 % | −0.3 | 156 | ||
| 50.9 % | +2.6 | 1.266 | ||
| 50.9 % | +2.9 | 932 | ||
| 50.9 % | +2.7 | 633 | ||
| 50.7 % | −1.4 | 534 | ||
| 50.1 % | ±0.0 | 1.598 | ||
| 49.5 % | +2.0 | 658 | ||
| 49.1 % | −0.5 | 114 | ||
| 49.0 % | +1.1 | 196 | ||
| 49.0 % | −1.4 | 102 | ||
| 48.9 % | −0.4 | 1.064 | ||
| 48.9 % | +1.1 | 135 | ||
| 48.7 % | −4.0 | 275 | ||
| 48.5 % | −0.1 | 1.477 | ||
| 48.2 % | −1.5 | 390 | ||
| 48.1 % | −0.4 | 705 | ||
| 47.9 % | −0.7 | 932 | ||
| 47.9 % | −0.3 | 633 | ||
| 47.7 % | −0.5 | 696 | ||
| 47.7 % | +1.5 | 237 | ||
| 47.6 % | −0.7 | 103 | ||
| 47.6 % | +0.2 | 103 | ||
| 47.4 % | −1.4 | 405 | ||
| 47.3 % | −2.7 | 1.168 | ||
| 47.3 % | −1.8 | 824 | ||
| 47.2 % | −2.8 | 163 | ||
| 47.0 % | −1.5 | 477 | ||
| 46.5 % | −2.3 | 411 | ||
| 46.4 % | −2.6 | 2.272 | ||
| 45.9 % | −2.5 | 976 | ||
| 45.9 % | −2.7 | 270 | ||
| 45.3 % | −3.1 | 479 | ||
| 45.3 % | −3.9 | 201 | ||
| 44.6 % | −3.0 | 112 | ||
| 44.2 % | −4.3 | 1.071 | ||
| 43.6 % | −3.3 | 746 | ||
| 43.5 % | −6.8 | 209 | ||
| 43.4 % | −5.1 | 113 | ||
| 42.8 % | −6.0 | 313 | ||
| 42.6 % | −5.5 | 512 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.