Aatrox vs Akali
52.5 % 47.5 %
Aatrox, 314 maçın 165 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.4 % +2.1 bekl. fark
Akali vs AatroxKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Aatrox için Akali karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Akali kazanıyor50 %Aatrox kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| 67.6 % | 34 | ||
| 52.9 % | 87 | ||
| 54.3 % | 92 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 10 |
Yama 26.20: %55.0 · 191 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Aatrox için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.4 % | +6.8 | 101 | ||
| 56.6 % | +8.5 | 196 | ||
| 55.8 % | +5.0 | 129 | ||
| 52.6 % | +3.5 | 234 | ||
| 52.5 % | +2.1 | 314 | ||
| 52.4 % | +2.1 | 679 | ||
| 52.4 % | +2.7 | 483 | ||
| 52.3 % | −0.4 | 596 | ||
| 52.2 % | +1.5 | 617 | ||
| 52.2 % | +3.2 | 316 | ||
| 52.1 % | +2.5 | 743 | ||
| 52.0 % | +2.1 | 911 | ||
| 51.6 % | +1.9 | 547 | ||
| 51.6 % | −0.2 | 190 | ||
| 51.5 % | +3.4 | 460 | ||
| 51.4 % | +2.4 | 243 | ||
| 51.3 % | +2.1 | 878 | ||
| 51.0 % | −0.9 | 1.020 | ||
| 50.8 % | +0.9 | 957 | ||
| 50.7 % | +0.9 | 700 | ||
| 50.5 % | −0.6 | 1.003 | ||
| 50.3 % | +1.3 | 924 | ||
| 50.0 % | +0.5 | 354 | ||
| 50.0 % | −0.8 | 190 | ||
| 49.9 % | +1.7 | 686 | ||
| 49.8 % | −0.7 | 430 | ||
| 49.8 % | +0.7 | 299 | ||
| 49.5 % | −3.1 | 103 | ||
| 49.3 % | −0.8 | 1.497 | ||
| 49.2 % | +0.5 | 417 | ||
| 49.1 % | +0.4 | 409 | ||
| 48.9 % | −0.2 | 305 | ||
| 48.8 % | +0.2 | 416 | ||
| 48.6 % | −0.5 | 208 | ||
| 48.2 % | −1.9 | 338 | ||
| 47.5 % | −3.1 | 265 | ||
| 47.2 % | −1.8 | 462 | ||
| 47.0 % | −2.8 | 117 | ||
| 46.7 % | −3.5 | 478 | ||
| 46.6 % | −0.8 | 395 | ||
| 46.3 % | −2.4 | 810 | ||
| 46.3 % | −3.5 | 808 | ||
| 46.3 % | −6.0 | 229 | ||
| 46.2 % | −3.1 | 785 | ||
| 46.2 % | −2.2 | 506 | ||
| 46.2 % | −4.9 | 370 | ||
| 46.1 % | −2.3 | 959 | ||
| 45.6 % | −4.6 | 180 | ||
| 45.5 % | −3.2 | 255 | ||
| 44.5 % | −5.1 | 254 | ||
| 42.2 % | −5.7 | 327 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.