Zoe vs Rakan
50.4 % 49.6 %
Zoe, 119 maçın 60 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.8 % +1.6 bekl. fark
Rakan vs ZoeKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Zoe için Rakan karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Rakan kazanıyor50 %Zoe kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| 53.1 % | 32 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 15 |
Yama 26.20: %48.6 · 74 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Zoe için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.7 % | +7.1 | 137 | ||
| 55.5 % | +6.1 | 173 | ||
| 55.2 % | +3.4 | 165 | ||
| 53.4 % | +2.2 | 234 | ||
| 52.3 % | +4.0 | 199 | ||
| 52.3 % | +3.0 | 153 | ||
| 52.1 % | +4.0 | 447 | ||
| 52.0 % | +2.7 | 225 | ||
| 52.0 % | +3.4 | 123 | ||
| 50.9 % | +0.9 | 267 | ||
| 50.4 % | +1.6 | 119 | ||
| 49.6 % | +0.5 | 260 | ||
| 49.2 % | −2.2 | 122 | ||
| 48.9 % | −1.0 | 362 | ||
| 48.0 % | ±0.0 | 100 | ||
| 47.5 % | −0.7 | 219 | ||
| 45.8 % | −4.7 | 308 | ||
| 45.7 % | −5.8 | 188 | ||
| 45.7 % | −3.5 | 129 | ||
| 44.8 % | −3.4 | 174 | ||
| 44.8 % | −6.0 | 116 | ||
| 43.2 % | −6.6 | 190 | ||
| 43.2 % | −4.8 | 139 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.