Zilean vs Brand
60.6 % 39.4 %
Zilean, 127 maçın 77 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.9 % +9.7 bekl. fark
Brand vs ZileanKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Zilean için Brand karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Brand kazanıyor50 %Zilean kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 58.5 % | 41 | ||
| 57.6 % | 33 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %59.5 · 74 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Zilean için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 64.9 % | +13.1 | 151 | ||
| 60.6 % | +9.7 | 127 | ||
| 58.1 % | +7.5 | 258 | ||
| 58.0 % | +7.2 | 143 | ||
| 57.0 % | +5.5 | 286 | ||
| 54.6 % | +5.5 | 174 | ||
| 54.1 % | +1.7 | 329 | ||
| 54.1 % | +2.6 | 135 | ||
| 53.6 % | +3.2 | 291 | ||
| 52.5 % | +3.6 | 263 | ||
| 52.5 % | +1.8 | 118 | ||
| 52.1 % | −0.2 | 284 | ||
| 52.1 % | +0.3 | 169 | ||
| 51.6 % | +1.2 | 409 | ||
| 51.3 % | −1.2 | 411 | ||
| 50.9 % | +2.0 | 383 | ||
| 50.8 % | +1.9 | 246 | ||
| 50.7 % | +1.8 | 383 | ||
| 50.2 % | +0.4 | 245 | ||
| 49.5 % | −1.2 | 390 | ||
| 49.1 % | −2.2 | 560 | ||
| 49.0 % | −1.8 | 153 | ||
| 48.9 % | −1.2 | 311 | ||
| 48.8 % | ±0.0 | 776 | ||
| 48.4 % | −1.8 | 426 | ||
| 48.2 % | −0.9 | 425 | ||
| 48.1 % | −3.0 | 106 | ||
| 47.6 % | −1.6 | 189 | ||
| 47.0 % | −3.1 | 528 | ||
| 46.6 % | −3.9 | 802 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.