Zeri vs Twitch
53.0 % 47.0 %
Zeri, 298 maçın 158 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.1 % +0.9 bekl. fark
Twitch vs ZeriKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Zeri için Twitch karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Twitch kazanıyor50 %Zeri kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| 60.3 % | 68 | ||
| 59.1 % | 110 | ||
| 44.4 % | 36 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| 46.9 % | 32 |
Yama 26.20: %53.1 · 145 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Zeri için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.0 % | +6.9 | 323 | ||
| 58.9 % | +1.3 | 623 | ||
| 58.8 % | +2.8 | 153 | ||
| 56.6 % | +2.8 | 1.120 | ||
| 56.2 % | +2.7 | 947 | ||
| 55.4 % | +3.8 | 350 | ||
| 55.2 % | +1.4 | 174 | ||
| 55.0 % | +1.4 | 269 | ||
| 54.9 % | +2.1 | 215 | ||
| 53.9 % | +0.6 | 304 | ||
| 53.8 % | −0.6 | 106 | ||
| 53.0 % | +0.9 | 298 | ||
| 52.9 % | −2.0 | 463 | ||
| 52.5 % | −1.0 | 1.170 | ||
| 51.3 % | −2.2 | 382 | ||
| 50.4 % | −3.9 | 262 | ||
| 50.0 % | −1.2 | 1.029 | ||
| 50.0 % | −3.8 | 188 | ||
| 50.0 % | −0.2 | 170 | ||
| 50.0 % | −0.2 | 138 | ||
| 48.6 % | −5.4 | 760 | ||
| 48.4 % | −3.2 | 686 | ||
| 47.5 % | −5.0 | 198 | ||
| 47.0 % | −6.8 | 536 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.