Zed vs Evelynn
55.0 % 45.0 %
Zed, 100 maçın 55 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.0 % +8.0 bekl. fark
Evelynn vs ZedKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Zed için Evelynn karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Evelynn kazanıyor50 %Zed kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %58.0 · 50 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Zed için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.4 % | +9.1 | 186 | ||
| 55.0 % | +8.0 | 100 | ||
| 54.6 % | +6.0 | 108 | ||
| 52.7 % | +4.1 | 207 | ||
| 52.0 % | +4.8 | 323 | ||
| 50.9 % | +2.9 | 344 | ||
| 50.7 % | +2.5 | 381 | ||
| 50.3 % | +4.0 | 157 | ||
| 49.1 % | −0.7 | 163 | ||
| 48.6 % | +1.2 | 249 | ||
| 48.3 % | +0.3 | 296 | ||
| 48.3 % | +2.3 | 288 | ||
| 47.9 % | −0.5 | 774 | ||
| 47.2 % | −0.5 | 318 | ||
| 46.7 % | +1.1 | 315 | ||
| 46.6 % | +0.4 | 174 | ||
| 46.1 % | −2.5 | 380 | ||
| 46.0 % | −1.4 | 198 | ||
| 46.0 % | −1.6 | 139 | ||
| 45.9 % | −2.2 | 477 | ||
| 45.7 % | −0.5 | 140 | ||
| 45.5 % | −0.1 | 134 | ||
| 44.7 % | −4.1 | 179 | ||
| 44.3 % | −4.9 | 388 | ||
| 44.0 % | −3.5 | 150 | ||
| 44.0 % | −4.3 | 141 | ||
| 43.9 % | −1.7 | 107 | ||
| 43.8 % | −4.0 | 233 | ||
| 43.3 % | −3.7 | 104 | ||
| 43.2 % | −3.6 | 333 | ||
| 42.8 % | −3.9 | 159 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.