Zac vs Lillia
47.8 % 52.2 %
Zac, 255 maçın 122 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.8 % −2.0 bekl. fark
Lillia vs ZacKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Zac için Lillia karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Lillia kazanıyor50 %Zac kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| 54.3 % | 35 | ||
| 47.8 % | 67 | ||
| 42.9 % | 77 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 17 |
Yama 26.20: %46.9 · 147 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Zac için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.8 % | +10.0 | 158 | ||
| 58.4 % | +6.8 | 161 | ||
| 56.4 % | +2.7 | 117 | ||
| 55.1 % | +1.2 | 136 | ||
| 54.8 % | +2.8 | 272 | ||
| 54.8 % | +2.9 | 210 | ||
| 53.6 % | +3.6 | 153 | ||
| 53.1 % | +1.7 | 303 | ||
| 53.0 % | +0.7 | 300 | ||
| 52.5 % | +0.8 | 537 | ||
| 52.2 % | +0.4 | 136 | ||
| 52.0 % | +2.1 | 277 | ||
| 51.8 % | +1.3 | 191 | ||
| 51.5 % | +1.7 | 101 | ||
| 51.4 % | −0.5 | 290 | ||
| 51.3 % | −0.5 | 320 | ||
| 51.2 % | +1.4 | 287 | ||
| 51.1 % | −0.7 | 137 | ||
| 50.8 % | +0.2 | 246 | ||
| 50.3 % | −0.4 | 169 | ||
| 50.0 % | +0.6 | 112 | ||
| 49.5 % | +0.2 | 109 | ||
| 48.5 % | −4.5 | 229 | ||
| 48.3 % | −1.6 | 120 | ||
| 48.0 % | −1.6 | 102 | ||
| 47.8 % | −2.0 | 255 | ||
| 47.6 % | −3.0 | 168 | ||
| 47.5 % | −1.7 | 305 | ||
| 47.3 % | −5.3 | 148 | ||
| 45.9 % | −4.4 | 157 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.