Zac vs Jax
54.9 % 45.1 %
Zac, 113 maçın 62 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.9 % +2.0 bekl. fark
Jax vs ZacKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Zac için Jax karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jax kazanıyor50 %Zac kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| 54.5 % | 33 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %59.5 · 84 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Zac için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.4 % | +3.0 | 251 | ||
| 56.5 % | +4.7 | 665 | ||
| 56.5 % | +4.5 | 131 | ||
| 55.6 % | +4.4 | 239 | ||
| 55.3 % | +2.6 | 244 | ||
| 55.2 % | +0.9 | 181 | ||
| 55.1 % | +4.2 | 425 | ||
| 54.9 % | +2.0 | 113 | ||
| 54.8 % | +0.3 | 374 | ||
| 54.7 % | −0.6 | 106 | ||
| 54.5 % | +3.2 | 789 | ||
| 54.4 % | +3.4 | 487 | ||
| 54.2 % | +2.5 | 321 | ||
| 54.1 % | +1.9 | 802 | ||
| 53.9 % | +1.5 | 825 | ||
| 53.7 % | +3.2 | 287 | ||
| 53.7 % | +3.3 | 162 | ||
| 53.1 % | +2.9 | 802 | ||
| 53.0 % | +1.5 | 200 | ||
| 52.9 % | +0.1 | 1.538 | ||
| 52.7 % | +1.4 | 264 | ||
| 52.5 % | +2.1 | 282 | ||
| 52.4 % | −0.2 | 899 | ||
| 52.2 % | −0.7 | 716 | ||
| 52.1 % | −0.1 | 491 | ||
| 52.0 % | −0.8 | 573 | ||
| 52.0 % | −1.0 | 435 | ||
| 52.0 % | −0.5 | 127 | ||
| 51.4 % | −1.2 | 403 | ||
| 51.0 % | −2.0 | 621 | ||
| 51.0 % | +0.3 | 310 | ||
| 50.7 % | +0.2 | 290 | ||
| 50.7 % | −0.2 | 138 | ||
| 50.4 % | −1.1 | 427 | ||
| 50.0 % | −2.4 | 272 | ||
| 49.8 % | −1.9 | 215 | ||
| 49.7 % | −2.8 | 658 | ||
| 49.7 % | −3.3 | 145 | ||
| 49.5 % | −4.0 | 430 | ||
| 49.2 % | −0.7 | 935 | ||
| 48.8 % | −2.0 | 484 | ||
| 48.1 % | −2.2 | 453 | ||
| 48.1 % | −2.3 | 131 | ||
| 47.9 % | −4.2 | 933 | ||
| 47.2 % | −3.7 | 142 | ||
| 46.8 % | −4.0 | 746 | ||
| 45.9 % | −6.8 | 170 | ||
| 45.7 % | −4.3 | 105 | ||
| 45.0 % | −3.5 | 240 | ||
| 41.9 % | −8.3 | 105 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.