Zac vs Cho'Gath
51.2 % 48.8 %
Zac, 281 maçın 144 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.9 % +1.3 bekl. fark
Cho'Gath vs ZacKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Zac için Cho'Gath karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Cho'Gath kazanıyor50 %Zac kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| 51.8 % | 85 | ||
| 58.4 % | 89 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 17 |
Yama 26.20: %48.2 · 141 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Zac için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.2 % | +9.4 | 161 | ||
| 57.9 % | +6.3 | 164 | ||
| 56.4 % | +2.7 | 117 | ||
| 55.1 % | +1.2 | 138 | ||
| 54.5 % | +2.6 | 211 | ||
| 54.2 % | +2.2 | 275 | ||
| 53.3 % | +1.0 | 306 | ||
| 53.1 % | +1.7 | 307 | ||
| 52.9 % | +2.9 | 157 | ||
| 52.6 % | +0.9 | 540 | ||
| 52.4 % | +2.6 | 103 | ||
| 52.0 % | +1.5 | 196 | ||
| 51.7 % | +1.9 | 294 | ||
| 51.5 % | −0.4 | 293 | ||
| 51.4 % | −0.4 | 327 | ||
| 51.4 % | −0.4 | 138 | ||
| 51.2 % | +1.3 | 281 | ||
| 51.1 % | −0.7 | 137 | ||
| 51.0 % | +0.4 | 251 | ||
| 50.0 % | +0.7 | 110 | ||
| 49.4 % | −1.3 | 172 | ||
| 48.7 % | −0.7 | 115 | ||
| 48.5 % | −2.8 | 101 | ||
| 48.2 % | −2.4 | 170 | ||
| 48.1 % | −4.9 | 235 | ||
| 47.9 % | −2.0 | 121 | ||
| 47.7 % | −1.5 | 310 | ||
| 47.6 % | −2.0 | 105 | ||
| 47.1 % | −2.7 | 259 | ||
| 46.7 % | −5.9 | 150 | ||
| 46.3 % | −4.0 | 160 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.