Yuumi vs Lulu

Destek · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 2.229 maç

Yuumi, 2.229 maçın 1.112 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.1 % +1.8 bekl. fark

Lulu vs Yuumi

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Yuumi için Lulu karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıLulu kazanıyor50 %Yuumi kazanıyorMaç
Ironçok az maç 7
Bronzeçok az maç 19
Silverçok az maç 25
Gold54.2 % 118
Platinum46.9 % 228
Emerald48.9 % 628
Diamond51.4 % 827
Master59.9 % 207
Grandmaster44.7 % 76
Challenger36.2 % 94

Yama 26.20: %50.6 · 1.210 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Yuumi için diğer Destek eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Xerath58.3 %+9.2333
Camille57.1 %+4.6289
Shen57.1 %+6.7112
Renata55.1 %+9.0185
Soraka54.5 %+6.8697
Vel'Koz54.2 %+5.8323
Swain53.2 %+3.8342
Brand53.2 %+4.7282
Sylas51.9 %+1.9162
Ashe51.3 %−2.5113
Seraphine51.2 %+3.4933
Karma51.1 %+1.0753
Poppy51.1 %+3.9190
Zyra51.0 %+2.6294
Pyke50.0 %+0.1740
Lulu49.9 %+1.82.229
Morgana49.9 %+1.7469
Milio49.7 %+1.4748
Maokai48.7 %+2.0187
Pantheon48.2 %−1.2546
Lux48.0 %±0.01.048
Shaco47.3 %−2.9146
Amumu47.1 %+1.0104
Nami46.8 %−0.91.093
Alistar46.8 %−0.6616
Janna46.4 %−0.3699
Tahm Kench46.4 %−1.9321
Leona46.0 %−0.51.102
Rakan45.9 %−0.6416
Braum45.8 %−0.7465
Bard45.7 %−3.4514
Zilean45.7 %−1.9335
Blitzcrank45.3 %−1.2860
Senna45.0 %−3.0640
Sona44.4 %−2.4378
Nautilus44.1 %−4.81.396
Taric43.8 %−2.1121
Thresh43.1 %−3.31.696
LeBlanc42.6 %−6.1101
Neeko41.0 %−7.7212
Rell40.3 %−6.4514

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.