Yunara vs Kai'Sa

Alt · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 3.680 maç

Yunara, 3.680 maçın 1.960 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.3 % +3.0 bekl. fark

Kai'Sa vs Yunara

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Yunara için Kai'Sa karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıKai'Sa kazanıyor50 %Yunara kazanıyorMaç
Ironçok az maç 27
Bronze42.5 % 73
Silver48.2 % 85
Gold41.6 % 173
Platinum43.6 % 362
Emerald53.3 % 978
Diamond56.3 % 1.085
Master58.9 % 350
Grandmaster56.3 % 192
Challenger56.3 % 355

Yama 26.20: %51.6 · 1.537 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Yunara için diğer Alt eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Samira55.6 %+5.3619
Mel54.5 %+4.6154
Kai'Sa53.3 %+3.03.680
Swain53.2 %+6.9220
Ezreal53.1 %−1.01.949
Smolder52.6 %+2.5717
Jhin52.1 %+2.12.897
Sivir52.1 %+2.8695
Aphelios51.4 %+1.11.781
Vladimir51.4 %+3.8146
Aurelion Sol51.4 %+4.2146
Ashe50.7 %+0.71.302
Nilah50.3 %+3.2167
Ziggs50.2 %+2.0311
Vayne50.1 %−0.2509
Lucian50.0 %−1.41.577
Seraphine50.0 %+2.1102
Kalista49.9 %−0.9712
Yasuo49.6 %+2.9393
Varus49.5 %−3.0519
Zeri48.3 %+1.81.237
Hwei48.3 %+1.9201
Xayah48.2 %+0.1852
Miss Fortune48.1 %−2.51.204
Draven47.9 %−1.9771
Jinx47.7 %±0.03.644
Corki47.6 %−3.3355
Caitlyn47.0 %−3.52.804
Twitch46.8 %−1.8964
Kog'Maw46.7 %±0.0497
Tristana46.2 %−1.92.275
Veigar45.6 %−1.0228
Viktor44.1 %−4.9454
Katarina44.0 %−3.6166
Xerath43.8 %−2.4144
Lux43.7 %−3.9158
Syndra42.9 %−5.8210
Karthus40.9 %−4.3154

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.