Yorick vs Heimerdinger
50.0 % 50.0 %
Yorick, 106 maçın 53 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.8 % +1.2 bekl. fark
Heimerdinger vs YorickKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Yorick için Heimerdinger karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Heimerdinger kazanıyor50 %Yorick kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %41.5 · 53 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Yorick için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.3 % | +7.4 | 182 | ||
| 54.0 % | +5.8 | 124 | ||
| 52.9 % | +6.4 | 365 | ||
| 52.7 % | +4.1 | 275 | ||
| 52.0 % | +4.3 | 356 | ||
| 51.7 % | +4.4 | 143 | ||
| 51.6 % | +4.8 | 182 | ||
| 51.5 % | +3.1 | 103 | ||
| 51.1 % | +0.2 | 380 | ||
| 51.0 % | +3.3 | 100 | ||
| 50.8 % | +3.2 | 177 | ||
| 50.5 % | +4.1 | 194 | ||
| 50.0 % | +1.2 | 106 | ||
| 49.5 % | +1.7 | 103 | ||
| 49.4 % | +1.7 | 259 | ||
| 48.5 % | −0.6 | 338 | ||
| 48.4 % | +0.2 | 370 | ||
| 48.4 % | −0.2 | 273 | ||
| 48.2 % | +0.7 | 361 | ||
| 48.2 % | +1.1 | 255 | ||
| 48.1 % | −0.4 | 133 | ||
| 48.0 % | −1.1 | 275 | ||
| 47.9 % | −1.0 | 169 | ||
| 47.3 % | −0.1 | 220 | ||
| 47.0 % | −1.4 | 330 | ||
| 47.0 % | −1.4 | 117 | ||
| 46.9 % | −1.8 | 160 | ||
| 46.4 % | −2.1 | 252 | ||
| 46.4 % | −0.5 | 140 | ||
| 46.2 % | −1.9 | 173 | ||
| 45.0 % | −3.3 | 280 | ||
| 44.8 % | −1.1 | 165 | ||
| 43.9 % | −3.5 | 310 | ||
| 43.8 % | −4.5 | 178 | ||
| 43.8 % | −3.8 | 112 | ||
| 42.8 % | −5.8 | 493 | ||
| 42.0 % | −5.5 | 238 | ||
| 39.4 % | −8.0 | 127 | ||
| 38.5 % | −8.9 | 208 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.