Yone vs Lissandra
51.1 % 48.9 %
Yone, 763 maçın 390 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.0 % +1.1 bekl. fark
Lissandra vs YoneKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Yone için Lissandra karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Lissandra kazanıyor50 %Yone kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| 55.9 % | 34 | ||
| 66.7 % | 51 | ||
| 55.6 % | 90 | ||
| 47.8 % | 209 | ||
| 50.9 % | 216 | ||
| 53.7 % | 54 | ||
| 41.9 % | 31 | ||
| 43.2 % | 44 |
Yama 26.20: %50.4 · 409 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Yone için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.0 % | +9.6 | 161 | ||
| 58.4 % | +2.7 | 531 | ||
| 56.7 % | +5.5 | 314 | ||
| 55.8 % | +4.9 | 495 | ||
| 55.0 % | +0.2 | 100 | ||
| 54.6 % | +1.3 | 443 | ||
| 54.5 % | +3.6 | 312 | ||
| 54.3 % | +1.7 | 1.329 | ||
| 54.1 % | +2.9 | 209 | ||
| 54.0 % | +2.0 | 461 | ||
| 53.5 % | +1.4 | 531 | ||
| 53.4 % | +3.2 | 455 | ||
| 53.1 % | +2.8 | 2.413 | ||
| 53.0 % | −1.6 | 402 | ||
| 53.0 % | +2.5 | 132 | ||
| 52.1 % | +1.2 | 1.096 | ||
| 52.1 % | +1.8 | 117 | ||
| 52.0 % | +2.7 | 471 | ||
| 52.0 % | −1.2 | 196 | ||
| 51.9 % | +0.1 | 1.296 | ||
| 51.7 % | +1.1 | 805 | ||
| 51.4 % | +1.0 | 794 | ||
| 51.4 % | +1.1 | 243 | ||
| 51.4 % | +3.1 | 105 | ||
| 51.1 % | +1.1 | 763 | ||
| 51.0 % | +0.9 | 527 | ||
| 50.1 % | +0.4 | 601 | ||
| 50.1 % | +0.1 | 341 | ||
| 50.0 % | −0.8 | 1.451 | ||
| 50.0 % | +2.8 | 218 | ||
| 49.9 % | +0.1 | 674 | ||
| 49.9 % | −0.5 | 651 | ||
| 49.6 % | −4.7 | 280 | ||
| 49.4 % | −1.9 | 648 | ||
| 49.3 % | −2.1 | 1.295 | ||
| 49.2 % | −1.2 | 1.099 | ||
| 48.9 % | ±0.0 | 720 | ||
| 48.9 % | −4.3 | 180 | ||
| 48.5 % | −0.7 | 101 | ||
| 48.4 % | −1.7 | 692 | ||
| 48.2 % | −2.9 | 1.345 | ||
| 48.0 % | −3.0 | 1.000 | ||
| 47.7 % | −3.2 | 426 | ||
| 47.7 % | −4.0 | 149 | ||
| 47.1 % | −3.7 | 172 | ||
| 46.4 % | −3.9 | 722 | ||
| 46.1 % | −4.4 | 811 | ||
| 45.9 % | −5.1 | 331 | ||
| 44.5 % | −4.9 | 182 | ||
| 42.4 % | −5.8 | 618 | ||
| 41.5 % | −8.3 | 299 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.