Yasuo vs Jhin
52.6 % 47.4 %
Yasuo, 629 maçın 331 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.3 % −0.7 bekl. fark
Jhin vs YasuoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Yasuo için Jhin karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jhin kazanıyor50 %Yasuo kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 15 | ||
| 36.8 % | 38 | ||
| 50.0 % | 34 | ||
| 57.1 % | 49 | ||
| 49.4 % | 81 | ||
| 49.6 % | 141 | ||
| 54.9 % | 144 | ||
| 58.5 % | 53 | ||
| 66.7 % | 33 | ||
| 61.0 % | 41 |
Yama 26.20: %51.2 · 338 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Yasuo için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.4 % | +4.0 | 404 | ||
| 60.0 % | +6.9 | 170 | ||
| 58.8 % | +4.9 | 279 | ||
| 56.7 % | +3.1 | 134 | ||
| 56.4 % | +4.5 | 181 | ||
| 55.3 % | +3.9 | 217 | ||
| 55.1 % | +1.3 | 583 | ||
| 54.1 % | −0.6 | 283 | ||
| 53.2 % | +0.6 | 139 | ||
| 53.2 % | −0.9 | 139 | ||
| 52.6 % | −0.7 | 629 | ||
| 52.3 % | −1.0 | 266 | ||
| 52.1 % | −1.5 | 610 | ||
| 50.7 % | −0.7 | 359 | ||
| 50.1 % | −3.2 | 439 | ||
| 49.1 % | −4.5 | 218 | ||
| 49.1 % | −0.7 | 165 | ||
| 48.6 % | −3.7 | 138 | ||
| 48.1 % | −5.5 | 154 | ||
| 47.3 % | −3.7 | 552 | ||
| 43.6 % | −9.8 | 179 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.