Wukong vs Nasus
48.5 % 51.5 %
Wukong, 103 maçın 50 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.1 % −2.6 bekl. fark
Nasus vs WukongKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Wukong için Nasus karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Nasus kazanıyor50 %Wukong kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| 33.3 % | 30 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %46.2 · 65 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Wukong için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.7 % | +6.5 | 104 | ||
| 58.0 % | +7.0 | 138 | ||
| 57.1 % | +5.2 | 119 | ||
| 56.5 % | +4.1 | 331 | ||
| 56.0 % | +3.7 | 100 | ||
| 54.7 % | +1.2 | 201 | ||
| 52.9 % | +1.6 | 280 | ||
| 52.9 % | −1.5 | 102 | ||
| 52.6 % | +2.1 | 175 | ||
| 52.3 % | +1.4 | 151 | ||
| 52.0 % | +1.3 | 150 | ||
| 51.0 % | −0.4 | 155 | ||
| 48.5 % | −2.6 | 103 | ||
| 47.9 % | −3.3 | 142 | ||
| 47.5 % | −2.2 | 122 | ||
| 47.2 % | −4.5 | 271 | ||
| 46.5 % | −3.3 | 170 | ||
| 46.4 % | −4.9 | 166 | ||
| 46.1 % | −4.5 | 102 | ||
| 45.6 % | −5.2 | 169 | ||
| 45.2 % | −5.1 | 166 | ||
| 36.8 % | −12.1 | 106 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.