Wukong vs Karthus
54.0 % 46.0 %
Wukong, 200 maçın 108 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.2 % +1.8 bekl. fark
Karthus vs WukongKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Wukong için Karthus karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Karthus kazanıyor50 %Wukong kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| 53.8 % | 52 | ||
| 48.5 % | 66 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 13 |
Yama 26.20: %50.4 · 115 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Wukong için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.0 % | +4.4 | 120 | ||
| 59.8 % | +7.4 | 117 | ||
| 58.5 % | +6.6 | 118 | ||
| 57.9 % | +3.7 | 606 | ||
| 55.3 % | +2.9 | 1.206 | ||
| 55.2 % | +2.5 | 502 | ||
| 55.2 % | +2.2 | 362 | ||
| 55.0 % | +1.4 | 1.000 | ||
| 54.8 % | +3.0 | 588 | ||
| 54.8 % | +2.8 | 199 | ||
| 54.5 % | +3.4 | 715 | ||
| 54.4 % | +1.7 | 250 | ||
| 54.2 % | +1.0 | 625 | ||
| 54.0 % | +1.8 | 200 | ||
| 53.8 % | +3.2 | 377 | ||
| 53.7 % | ±0.0 | 190 | ||
| 53.6 % | +1.1 | 153 | ||
| 53.5 % | +0.5 | 709 | ||
| 53.2 % | +1.0 | 126 | ||
| 53.1 % | +0.9 | 757 | ||
| 53.0 % | +0.2 | 2.040 | ||
| 53.0 % | ±0.0 | 1.252 | ||
| 53.0 % | +0.6 | 903 | ||
| 52.8 % | +1.4 | 362 | ||
| 52.6 % | −1.8 | 331 | ||
| 52.5 % | +2.0 | 316 | ||
| 52.4 % | +1.2 | 1.181 | ||
| 52.1 % | +0.1 | 455 | ||
| 51.9 % | ±0.0 | 678 | ||
| 51.9 % | +2.0 | 162 | ||
| 51.7 % | +0.1 | 871 | ||
| 51.7 % | +0.1 | 147 | ||
| 51.5 % | +2.8 | 274 | ||
| 51.3 % | −1.2 | 1.190 | ||
| 50.9 % | −1.2 | 979 | ||
| 50.9 % | −1.7 | 924 | ||
| 50.9 % | −6.3 | 106 | ||
| 50.8 % | +0.2 | 575 | ||
| 50.8 % | +0.8 | 394 | ||
| 50.5 % | −0.9 | 291 | ||
| 50.4 % | −1.4 | 562 | ||
| 50.4 % | −0.3 | 361 | ||
| 50.3 % | −2.3 | 199 | ||
| 49.7 % | −1.5 | 145 | ||
| 49.0 % | −2.2 | 292 | ||
| 48.7 % | −1.7 | 1.011 | ||
| 48.3 % | −2.9 | 286 | ||
| 47.9 % | −2.8 | 472 | ||
| 47.4 % | −2.6 | 325 | ||
| 47.2 % | −5.8 | 125 | ||
| 46.9 % | −5.0 | 179 | ||
| 45.2 % | −5.5 | 881 | ||
| 45.2 % | −6.6 | 115 | ||
| 45.1 % | −5.4 | 164 | ||
| 45.0 % | −5.6 | 120 | ||
| 43.7 % | −5.1 | 119 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.