Wukong vs Evelynn
49.5 % 50.5 %
Wukong, 184 maçın 91 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.4 % −1.9 bekl. fark
Evelynn vs WukongKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Wukong için Evelynn karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Evelynn kazanıyor50 %Wukong kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| 56.0 % | 50 | ||
| 46.8 % | 62 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 12 |
Yama 26.20: %52.7 · 91 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Wukong için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.0 % | +4.3 | 407 | ||
| 57.3 % | +4.7 | 335 | ||
| 56.7 % | +2.9 | 675 | ||
| 56.4 % | +4.8 | 397 | ||
| 56.3 % | +3.0 | 240 | ||
| 55.7 % | +4.3 | 470 | ||
| 55.1 % | +2.5 | 448 | ||
| 54.9 % | +4.3 | 204 | ||
| 54.8 % | +2.6 | 124 | ||
| 54.6 % | +4.4 | 227 | ||
| 54.6 % | +2.2 | 130 | ||
| 53.8 % | +1.2 | 821 | ||
| 53.8 % | +0.8 | 119 | ||
| 53.7 % | +1.0 | 596 | ||
| 53.7 % | +2.4 | 495 | ||
| 53.5 % | −1.0 | 215 | ||
| 53.2 % | +2.6 | 797 | ||
| 52.8 % | +0.3 | 1.326 | ||
| 52.7 % | +0.3 | 467 | ||
| 52.4 % | +1.0 | 586 | ||
| 52.3 % | +1.5 | 264 | ||
| 52.0 % | +1.3 | 221 | ||
| 51.9 % | −1.2 | 808 | ||
| 51.7 % | −1.7 | 377 | ||
| 51.6 % | +0.1 | 368 | ||
| 51.5 % | −0.7 | 635 | ||
| 51.5 % | +1.1 | 260 | ||
| 51.4 % | −0.7 | 282 | ||
| 51.2 % | −1.5 | 780 | ||
| 50.9 % | −1.8 | 167 | ||
| 50.8 % | −0.2 | 191 | ||
| 50.6 % | −0.1 | 684 | ||
| 49.5 % | −1.6 | 382 | ||
| 49.5 % | −1.9 | 184 | ||
| 49.2 % | −3.6 | 598 | ||
| 49.2 % | −4.2 | 130 | ||
| 48.9 % | −1.9 | 311 | ||
| 48.2 % | −1.8 | 110 | ||
| 46.8 % | −4.4 | 186 | ||
| 45.4 % | −4.6 | 130 | ||
| 45.2 % | −5.4 | 584 | ||
| 44.6 % | −3.2 | 177 | ||
| 43.7 % | −6.4 | 190 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.