Warwick vs Master Yi

Orman · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 1.612 maç

Warwick, 1.612 maçın 842 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.8 % +1.4 bekl. fark

Master Yi vs Warwick

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Warwick için Master Yi karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıMaster Yi kazanıyor50 %Warwick kazanıyorMaç
Iron47.9 % 240
Bronze50.9 % 336
Silver58.0 % 238
Gold51.6 % 213
Platinum48.6 % 173
Emerald55.8 % 233
Diamond53.0 % 149
Masterçok az maç 20
Grandmasterçok az maç 5
Challengerçok az maç 5

Yama 26.20: %52.6 · 1.038 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Warwick için diğer Orman eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Rengar59.7 %+5.8461
Talon58.0 %+7.0628
Darius56.6 %+5.1152
Nidalee56.2 %+6.2251
Bel'Veth54.9 %+4.7355
Pantheon54.4 %±0.0125
Lee Sin54.2 %+2.01.522
Naafiri54.2 %+2.7312
Viego54.0 %+1.81.301
Udyr54.0 %+2.9252
Nunu & Willump53.9 %+2.2267
Vi53.8 %+0.8582
Evelynn53.7 %+2.9335
Fiddlesticks53.5 %+2.8275
Xin Zhao53.3 %+1.2347
Skarner53.3 %+1.8107
Zed53.0 %−0.9313
Qiyana52.6 %+0.4559
Briar52.4 %+1.8895
Hecarim52.3 %+0.4553
Master Yi52.2 %+1.41.612
Sylas52.1 %+0.7823
Shaco52.0 %+0.4760
Trundle52.0 %+1.9196
Kha'Zix51.9 %−0.7770
Karthus51.9 %+0.1187
Nocturne51.6 %−0.6803
Kindred51.5 %+0.8361
Zac51.5 %+2.2330
Aatrox51.5 %+0.2101
Jarvan IV51.4 %−0.6566
Diana51.4 %−0.5436
Shyvana51.1 %+0.8749
Elise51.1 %+1.0319
Volibear50.7 %−1.3367
Rammus50.5 %+2.7479
Sejuani50.2 %+0.3299
Graves50.1 %−1.7887
Lillia50.0 %−0.1720
Tryndamere49.6 %−2.4119
Quinn48.9 %−2.9174
Kayn48.8 %−2.71.396
Wukong48.5 %−0.9988
Rek'Sai48.3 %−1.6120
Ekko48.0 %−3.2529
Gwen47.9 %−3.0117
Jax47.4 %−4.6302
Malphite47.3 %−4.2169
Teemo47.2 %−3.6159
Cho'Gath46.3 %−3.6963
Amumu46.1 %−3.4538
Zyra44.2 %−5.4120
Ivern42.5 %−7.6127

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.