Warwick vs Locke
59.0 % 41.0 %
Warwick, 105 maçın 62 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 56.3 % +2.7 bekl. fark
Locke vs WarwickKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Warwick için Locke karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Locke kazanıyor50 %Warwick kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %56.8 · 74 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Warwick için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.6 % | +5.4 | 520 | ||
| 59.0 % | +2.7 | 105 | ||
| 57.8 % | +6.3 | 671 | ||
| 57.1 % | +5.4 | 161 | ||
| 55.3 % | +4.9 | 273 | ||
| 54.9 % | −0.1 | 142 | ||
| 54.5 % | +2.4 | 345 | ||
| 54.3 % | +3.3 | 363 | ||
| 54.3 % | +0.3 | 105 | ||
| 54.2 % | +4.0 | 391 | ||
| 54.1 % | +2.9 | 283 | ||
| 54.0 % | +1.5 | 1.680 | ||
| 54.0 % | +0.8 | 631 | ||
| 53.9 % | −0.2 | 336 | ||
| 53.8 % | +1.5 | 1.437 | ||
| 52.9 % | +0.5 | 208 | ||
| 52.8 % | +0.1 | 847 | ||
| 52.8 % | +0.4 | 390 | ||
| 52.6 % | +1.6 | 1.805 | ||
| 52.6 % | +2.9 | 361 | ||
| 52.6 % | +1.7 | 308 | ||
| 52.5 % | −0.1 | 634 | ||
| 52.5 % | +0.3 | 623 | ||
| 52.4 % | +1.0 | 296 | ||
| 52.3 % | +1.6 | 979 | ||
| 52.0 % | −0.7 | 893 | ||
| 52.0 % | −0.5 | 613 | ||
| 51.9 % | +2.0 | 216 | ||
| 51.7 % | ±0.0 | 120 | ||
| 51.5 % | +3.3 | 548 | ||
| 51.5 % | +0.9 | 340 | ||
| 51.3 % | −0.6 | 914 | ||
| 51.1 % | −1.2 | 493 | ||
| 51.0 % | −0.4 | 396 | ||
| 50.9 % | −1.0 | 857 | ||
| 50.9 % | −1.8 | 393 | ||
| 50.7 % | +0.2 | 837 | ||
| 50.3 % | −1.8 | 981 | ||
| 50.3 % | −1.9 | 191 | ||
| 50.0 % | −1.2 | 588 | ||
| 50.0 % | −1.5 | 114 | ||
| 49.8 % | −0.7 | 793 | ||
| 49.7 % | −2.1 | 1.564 | ||
| 49.2 % | −2.1 | 183 | ||
| 49.1 % | −3.5 | 332 | ||
| 48.9 % | −1.7 | 131 | ||
| 48.8 % | −1.3 | 322 | ||
| 48.8 % | −2.9 | 129 | ||
| 48.4 % | −1.2 | 1.087 | ||
| 48.1 % | −2.0 | 135 | ||
| 48.0 % | −3.3 | 173 | ||
| 47.7 % | −2.5 | 606 | ||
| 46.9 % | −3.0 | 1.054 | ||
| 45.8 % | −4.3 | 131 | ||
| 44.2 % | −6.4 | 138 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.