Warwick vs Elise
50.2 % 49.8 %
Warwick, 261 maçın 131 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.1 % +0.1 bekl. fark
Elise vs WarwickKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Warwick için Elise karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Elise kazanıyor50 %Warwick kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| 48.8 % | 41 | ||
| 41.9 % | 74 | ||
| 47.7 % | 65 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: %48.7 · 152 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Warwick için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.9 % | +5.0 | 380 | ||
| 56.3 % | +6.3 | 208 | ||
| 56.3 % | +5.2 | 206 | ||
| 55.7 % | +5.5 | 282 | ||
| 55.4 % | +4.4 | 525 | ||
| 54.6 % | +2.4 | 1.248 | ||
| 54.4 % | ±0.0 | 103 | ||
| 54.3 % | +2.1 | 1.056 | ||
| 54.1 % | +0.2 | 244 | ||
| 54.1 % | +2.6 | 122 | ||
| 54.0 % | +1.0 | 474 | ||
| 54.0 % | +2.3 | 211 | ||
| 53.7 % | +2.9 | 1.290 | ||
| 53.6 % | +2.8 | 274 | ||
| 53.1 % | +1.6 | 254 | ||
| 52.8 % | +1.4 | 695 | ||
| 52.8 % | +2.1 | 231 | ||
| 52.7 % | +2.1 | 727 | ||
| 52.6 % | +0.5 | 272 | ||
| 52.5 % | +0.6 | 453 | ||
| 52.3 % | +0.5 | 155 | ||
| 52.1 % | −0.5 | 610 | ||
| 51.9 % | −0.1 | 462 | ||
| 51.8 % | +2.5 | 278 | ||
| 51.7 % | −0.5 | 659 | ||
| 51.3 % | −0.6 | 337 | ||
| 51.3 % | +1.2 | 154 | ||
| 50.9 % | −1.3 | 446 | ||
| 50.7 % | +0.4 | 612 | ||
| 50.7 % | −1.1 | 140 | ||
| 50.4 % | −1.2 | 603 | ||
| 50.2 % | −1.6 | 725 | ||
| 50.2 % | +0.1 | 261 | ||
| 50.1 % | +2.3 | 377 | ||
| 49.8 % | −0.1 | 245 | ||
| 49.4 % | ±0.0 | 801 | ||
| 49.0 % | −3.0 | 294 | ||
| 49.0 % | −1.7 | 290 | ||
| 48.3 % | −1.8 | 584 | ||
| 48.1 % | −3.1 | 432 | ||
| 48.0 % | −3.5 | 1.135 | ||
| 47.7 % | −3.8 | 130 | ||
| 47.0 % | −3.9 | 100 | ||
| 46.1 % | −5.9 | 245 | ||
| 45.6 % | −4.3 | 781 | ||
| 45.6 % | −5.2 | 125 | ||
| 44.4 % | −5.1 | 437 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.