Viktor vs Syndra
48.5 % 51.5 %
Viktor, 1.756 maçın 852 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.5 % −2.0 bekl. fark
Syndra vs ViktorKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Viktor için Syndra karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Syndra kazanıyor50 %Viktor kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| 43.3 % | 30 | ||
| 50.0 % | 72 | ||
| 49.4 % | 164 | ||
| 46.9 % | 467 | ||
| 48.9 % | 577 | ||
| 53.7 % | 190 | ||
| 46.3 % | 95 | ||
| 46.6 % | 146 |
Yama 26.20: %48.0 · 933 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Viktor için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.5 % | +4.5 | 112 | ||
| 59.4 % | +5.6 | 384 | ||
| 58.2 % | +3.5 | 407 | ||
| 54.9 % | +2.6 | 144 | ||
| 54.5 % | +0.7 | 297 | ||
| 54.5 % | +4.2 | 255 | ||
| 54.3 % | +3.8 | 138 | ||
| 53.8 % | +3.9 | 275 | ||
| 53.7 % | +3.5 | 1.484 | ||
| 53.7 % | +3.7 | 855 | ||
| 53.7 % | +3.6 | 374 | ||
| 53.2 % | +2.1 | 1.180 | ||
| 53.1 % | +2.3 | 162 | ||
| 52.9 % | +2.3 | 325 | ||
| 52.9 % | ±0.0 | 191 | ||
| 51.8 % | +1.4 | 110 | ||
| 51.7 % | +2.0 | 944 | ||
| 51.5 % | +1.5 | 1.457 | ||
| 51.3 % | +2.1 | 156 | ||
| 51.2 % | +0.7 | 914 | ||
| 51.1 % | −1.9 | 675 | ||
| 51.0 % | −1.0 | 526 | ||
| 50.3 % | +0.5 | 925 | ||
| 50.3 % | −0.1 | 330 | ||
| 50.2 % | −1.8 | 1.199 | ||
| 50.2 % | −0.8 | 526 | ||
| 50.1 % | −0.7 | 702 | ||
| 50.0 % | +0.5 | 1.591 | ||
| 49.8 % | +0.5 | 249 | ||
| 49.6 % | −2.0 | 115 | ||
| 49.4 % | ±0.0 | 826 | ||
| 49.4 % | +0.1 | 778 | ||
| 49.2 % | +0.1 | 769 | ||
| 49.0 % | −1.8 | 429 | ||
| 48.9 % | −2.4 | 135 | ||
| 48.5 % | −2.0 | 1.756 | ||
| 48.5 % | −1.6 | 433 | ||
| 48.4 % | −2.1 | 1.243 | ||
| 48.2 % | −1.2 | 1.273 | ||
| 48.0 % | −0.8 | 748 | ||
| 48.0 % | −1.6 | 639 | ||
| 47.8 % | −2.0 | 615 | ||
| 47.8 % | ±0.0 | 115 | ||
| 47.5 % | −0.2 | 448 | ||
| 47.0 % | −2.5 | 528 | ||
| 46.8 % | −3.3 | 301 | ||
| 46.5 % | −4.4 | 1.072 | ||
| 46.5 % | −3.3 | 159 | ||
| 46.4 % | −3.0 | 681 | ||
| 46.1 % | −3.3 | 449 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.