Vi vs Sejuani

Orman · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 354 maç

Vi, 354 maçın 161 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.9 % −1.4 bekl. fark

Sejuani vs Vi

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Vi için Sejuani karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıSejuani kazanıyor50 %Vi kazanıyorMaç
Ironçok az maç 10
Bronzeçok az maç 13
Silverçok az maç 23
Gold48.5 % 33
Platinum41.5 % 53
Emerald43.1 % 109
Diamond51.9 % 79
Masterçok az maç 23
Grandmasterçok az maç 6
Challengerçok az maç 5

Yama 26.20: %44.9 · 227 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Vi için diğer Orman eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Nunu & Willump54.5 %+6.3246
Udyr53.8 %+5.8236
Volibear53.5 %+4.0198
Rek'Sai53.5 %+6.6187
Xin Zhao53.1 %+3.9397
Pantheon52.8 %+1.0144
Naafiri52.6 %+3.7502
Trundle52.2 %+5.5115
Evelynn52.1 %+4.3351
Karthus51.9 %+2.7187
Nidalee51.5 %+4.3472
Locke51.3 %−1.8115
Fizz51.3 %+3.0113
Rengar50.9 %−0.1489
Zac50.8 %+4.3382
Jax50.7 %+1.3207
Elise50.6 %+3.2401
Master Yi50.5 %+2.71.331
Jayce50.4 %−0.4278
Zed50.1 %−0.8375
Lee Sin49.9 %+0.62.968
Nocturne49.9 %+0.4723
Fiddlesticks49.4 %+1.7257
Darius49.1 %+0.6114
Teemo48.9 %+0.8137
Kha'Zix48.5 %−1.0894
Diana48.4 %−0.7450
Graves48.3 %−0.61.213
Viego48.1 %−1.01.285
Hecarim48.1 %−1.2645
Sylas48.0 %−0.71.166
Shaco48.0 %−0.7589
Kayn47.8 %−0.81.176
Quinn47.7 %−1.3176
Skarner47.7 %−0.8149
Jarvan IV47.4 %−1.6925
Zyra47.1 %+0.2157
Wukong47.0 %+0.61.249
Talon46.9 %−1.4872
Gwen46.5 %−0.9101
Warwick46.0 %−0.8652
Qiyana45.8 %−3.6959
Shyvana45.8 %−1.5613
Cho'Gath45.6 %−1.1958
Sejuani45.5 %−1.4354
Ekko45.3 %−2.7570
Ivern45.3 %−2.1148
Briar45.0 %−2.5665
Lillia44.8 %−2.5701
Rammus44.6 %−0.4289
Taliyah44.4 %−2.1153
Kindred43.3 %−4.9379
Amumu43.1 %−3.9355
Aatrox42.1 %−6.2107
Bel'Veth41.0 %−6.0332
Malphite40.7 %−7.4145
Gragas39.7 %−8.9121

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.