Vex vs Smolder
65.1 % 34.9 %
Vex, 142 maçın 93 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.2 % +11.9 bekl. fark
Smolder vs VexKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Vex için Smolder karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Smolder kazanıyor50 %Vex kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %62.4 · 108 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Vex için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 65.1 % | +11.9 | 142 | ||
| 64.9 % | +15.4 | 90 | ||
| 63.2 % | +6.2 | 135 | ||
| 59.7 % | +5.1 | 475 | ||
| 59.2 % | +3.6 | 461 | ||
| 56.9 % | +5.2 | 2.453 | ||
| 56.1 % | +3.0 | 2.311 | ||
| 55.6 % | +4.0 | 1.052 | ||
| 54.9 % | +0.9 | 656 | ||
| 54.2 % | +2.6 | 525 | ||
| 53.0 % | +1.9 | 1.109 | ||
| 52.8 % | +0.1 | 2.594 | ||
| 52.1 % | +1.8 | 1.409 | ||
| 52.0 % | +0.4 | 2.209 | ||
| 52.0 % | −0.6 | 1.844 | ||
| 51.9 % | −1.0 | 523 | ||
| 51.3 % | +1.6 | 4.379 | ||
| 51.2 % | −4.0 | 334 | ||
| 51.1 % | −0.5 | 739 | ||
| 51.0 % | −1.2 | 2.572 | ||
| 50.8 % | +0.1 | 1.422 | ||
| 50.4 % | −2.5 | 199 | ||
| 50.3 % | −0.6 | 3.110 | ||
| 50.3 % | −0.6 | 471 | ||
| 50.2 % | −0.3 | 5.182 | ||
| 50.1 % | −5.4 | 676 | ||
| 50.1 % | −0.2 | 257 | ||
| 50.0 % | −0.7 | 403 | ||
| 49.9 % | −2.3 | 969 | ||
| 49.8 % | +0.1 | 2.130 | ||
| 49.7 % | −6.3 | 169 | ||
| 49.7 % | −0.7 | 132 | ||
| 49.3 % | −4.2 | 145 | ||
| 49.0 % | −2.6 | 185 | ||
| 48.1 % | −2.6 | 1.011 | ||
| 48.1 % | −0.6 | 267 | ||
| 47.8 % | −2.5 | 1.929 | ||
| 47.5 % | −6.4 | 228 | ||
| 47.4 % | −4.0 | 1.795 | ||
| 47.2 % | −2.4 | 2.058 | ||
| 47.1 % | −6.8 | 1.598 | ||
| 46.8 % | −2.0 | 114 | ||
| 46.6 % | −5.3 | 964 | ||
| 46.4 % | −3.2 | 1.656 | ||
| 46.3 % | −3.3 | 2.120 | ||
| 46.3 % | −6.0 | 754 | ||
| 46.1 % | −3.6 | 153 | ||
| 46.0 % | −3.7 | 244 | ||
| 45.3 % | −5.3 | 99 | ||
| 45.1 % | −4.3 | 1.373 | ||
| 44.7 % | −5.2 | 297 | ||
| 44.2 % | −6.7 | 968 | ||
| 43.9 % | −7.7 | 490 | ||
| 43.8 % | −7.0 | 278 | ||
| 43.4 % | −7.2 | 513 | ||
| 42.7 % | −8.2 | 517 | ||
| 41.8 % | −7.5 | 255 | ||
| 40.8 % | −9.0 | 118 | ||
| 40.7 % | −8.9 | 324 | ||
| 40.5 % | −10.6 | 515 | ||
| 39.0 % | −12.5 | 117 | ||
| 37.0 % | −11.7 | 116 | ||
| 35.8 % | −13.3 | 145 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.