Vel'Koz vs Zyra
52.9 % 47.1 %
Vel'Koz, 172 maçın 91 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.0 % +2.9 bekl. fark
Zyra vs Vel'KozKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Vel'Koz için Zyra karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zyra kazanıyor50 %Vel'Koz kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| 47.4 % | 57 | ||
| 43.8 % | 32 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %53.6 · 97 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Vel'Koz için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.8 % | +5.9 | 154 | ||
| 55.4 % | +4.4 | 213 | ||
| 54.2 % | +4.1 | 212 | ||
| 53.6 % | +3.9 | 673 | ||
| 53.3 % | +3.7 | 673 | ||
| 52.9 % | +2.9 | 172 | ||
| 52.8 % | +3.8 | 214 | ||
| 52.3 % | +2.4 | 302 | ||
| 52.0 % | +0.3 | 356 | ||
| 51.9 % | +3.8 | 470 | ||
| 51.9 % | +1.2 | 206 | ||
| 50.9 % | −0.1 | 161 | ||
| 50.7 % | +1.3 | 467 | ||
| 50.7 % | +2.3 | 136 | ||
| 50.4 % | +2.3 | 234 | ||
| 50.3 % | +1.1 | 157 | ||
| 49.7 % | −0.1 | 372 | ||
| 49.7 % | −1.8 | 290 | ||
| 48.9 % | +0.6 | 276 | ||
| 48.9 % | −1.8 | 274 | ||
| 48.5 % | −2.0 | 596 | ||
| 48.4 % | −1.2 | 279 | ||
| 47.5 % | −0.5 | 828 | ||
| 47.1 % | −1.0 | 174 | ||
| 47.0 % | −1.1 | 449 | ||
| 46.0 % | −3.3 | 435 | ||
| 45.7 % | −5.9 | 324 | ||
| 45.7 % | −2.6 | 164 | ||
| 45.6 % | −3.7 | 274 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.