Vel'Koz vs Morgana
50.4 % 49.6 %
Vel'Koz, 343 maçın 173 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.8 % +0.6 bekl. fark
Morgana vs Vel'KozKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Vel'Koz için Morgana karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Morgana kazanıyor50 %Vel'Koz kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 17 | ||
| 48.1 % | 54 | ||
| 51.2 % | 43 | ||
| 47.7 % | 44 | ||
| 39.1 % | 46 | ||
| 59.2 % | 76 | ||
| 54.0 % | 50 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %54.4 · 193 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Vel'Koz için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.4 % | +5.4 | 195 | ||
| 55.4 % | +5.5 | 148 | ||
| 55.3 % | +5.2 | 190 | ||
| 54.7 % | +5.0 | 620 | ||
| 53.0 % | +3.4 | 609 | ||
| 52.6 % | +3.6 | 194 | ||
| 52.2 % | +0.5 | 322 | ||
| 52.2 % | +2.2 | 159 | ||
| 51.7 % | +0.7 | 149 | ||
| 51.3 % | +1.4 | 269 | ||
| 50.8 % | +0.1 | 183 | ||
| 50.8 % | +2.4 | 124 | ||
| 50.6 % | +2.5 | 417 | ||
| 50.4 % | +0.6 | 343 | ||
| 50.3 % | +0.9 | 431 | ||
| 49.3 % | +1.2 | 209 | ||
| 49.0 % | −2.5 | 263 | ||
| 48.8 % | −0.8 | 258 | ||
| 48.7 % | −1.8 | 540 | ||
| 48.6 % | −2.1 | 253 | ||
| 48.4 % | +0.3 | 159 | ||
| 48.3 % | −0.9 | 143 | ||
| 48.1 % | −0.2 | 258 | ||
| 48.0 % | ±0.0 | 758 | ||
| 46.9 % | −1.2 | 405 | ||
| 45.9 % | −2.4 | 146 | ||
| 45.4 % | −3.9 | 403 | ||
| 45.2 % | −4.1 | 252 | ||
| 44.4 % | −7.2 | 297 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.