Veigar vs Jhin
54.1 % 45.9 %
Veigar, 471 maçın 255 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.4 % +0.7 bekl. fark
Jhin vs VeigarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Veigar için Jhin karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jhin kazanıyor50 %Veigar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| 41.7 % | 36 | ||
| 50.0 % | 72 | ||
| 54.7 % | 117 | ||
| 60.9 % | 110 | ||
| 51.1 % | 45 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 17 |
Yama 26.20: %54.5 · 231 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Veigar için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.0 % | +8.8 | 100 | ||
| 59.3 % | +5.5 | 108 | ||
| 58.2 % | +1.0 | 294 | ||
| 55.9 % | +2.5 | 152 | ||
| 55.7 % | +4.5 | 131 | ||
| 55.6 % | +2.0 | 437 | ||
| 55.5 % | +1.9 | 182 | ||
| 55.3 % | +3.6 | 161 | ||
| 54.9 % | +3.3 | 348 | ||
| 54.6 % | +1.0 | 119 | ||
| 54.5 % | +4.0 | 110 | ||
| 54.1 % | +0.7 | 471 | ||
| 53.8 % | +0.7 | 325 | ||
| 52.0 % | −1.8 | 173 | ||
| 51.8 % | −2.1 | 533 | ||
| 51.8 % | −1.2 | 168 | ||
| 51.0 % | +0.2 | 498 | ||
| 49.5 % | −4.9 | 182 | ||
| 49.1 % | −4.3 | 269 | ||
| 45.1 % | −7.3 | 142 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.