Varus vs Syndra
53.9 % 46.1 %
Varus, 102 maçın 55 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.0 % +6.9 bekl. fark
Syndra vs VarusKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Varus için Syndra karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Syndra kazanıyor50 %Varus kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| 59.4 % | 32 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 10 |
Yama 26.20: %48.4 · 64 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Varus için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 53.9 % | +6.9 | 102 | ||
| 52.1 % | +3.6 | 430 | ||
| 50.8 % | −0.5 | 1.426 | ||
| 50.7 % | +3.3 | 1.367 | ||
| 50.4 % | +1.9 | 953 | ||
| 49.6 % | +1.8 | 856 | ||
| 49.1 % | +1.4 | 905 | ||
| 48.9 % | +0.4 | 180 | ||
| 48.4 % | −0.9 | 126 | ||
| 48.0 % | +0.6 | 2.333 | ||
| 48.0 % | +0.1 | 460 | ||
| 47.7 % | +0.2 | 2.192 | ||
| 47.6 % | +1.4 | 1.421 | ||
| 47.5 % | ±0.0 | 1.141 | ||
| 47.3 % | −0.3 | 408 | ||
| 47.0 % | +0.2 | 570 | ||
| 47.0 % | +2.2 | 100 | ||
| 46.9 % | −0.8 | 535 | ||
| 46.8 % | −1.1 | 2.195 | ||
| 46.7 % | +0.1 | 492 | ||
| 46.3 % | +0.5 | 201 | ||
| 46.1 % | ±0.0 | 642 | ||
| 44.9 % | +0.4 | 136 | ||
| 44.5 % | −0.7 | 483 | ||
| 44.4 % | −1.2 | 493 | ||
| 44.0 % | −1.3 | 250 | ||
| 42.9 % | −1.5 | 252 | ||
| 42.7 % | −2.2 | 2.049 | ||
| 40.6 % | −3.9 | 133 | ||
| 37.1 % | −7.9 | 256 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.