Twitch vs Zeri
47.7 % 52.3 %
Twitch, 411 maçın 196 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.8 % −1.1 bekl. fark
Zeri vs TwitchKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Twitch için Zeri karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zeri kazanıyor50 %Twitch kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| 43.7 % | 103 | ||
| 47.3 % | 150 | ||
| 47.9 % | 48 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| 58.3 % | 36 |
Yama 26.20: %48.4 · 223 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Twitch için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.9 % | +5.8 | 706 | ||
| 56.0 % | +0.5 | 870 | ||
| 54.9 % | +2.7 | 1.664 | ||
| 54.8 % | +3.1 | 531 | ||
| 54.2 % | +3.5 | 371 | ||
| 54.0 % | +0.3 | 261 | ||
| 53.6 % | +1.5 | 319 | ||
| 53.4 % | +3.9 | 133 | ||
| 52.6 % | +1.2 | 1.270 | ||
| 52.5 % | +0.8 | 871 | ||
| 52.0 % | +0.1 | 656 | ||
| 51.3 % | −1.5 | 156 | ||
| 50.8 % | −1.1 | 1.706 | ||
| 50.6 % | −1.1 | 1.561 | ||
| 50.6 % | +2.0 | 235 | ||
| 50.4 % | +1.3 | 2.159 | ||
| 50.4 % | −0.1 | 244 | ||
| 49.1 % | −2.2 | 456 | ||
| 49.0 % | −3.7 | 762 | ||
| 48.9 % | −3.2 | 415 | ||
| 48.7 % | −1.2 | 1.191 | ||
| 48.3 % | −1.2 | 474 | ||
| 48.2 % | −0.3 | 164 | ||
| 47.8 % | −4.1 | 439 | ||
| 47.7 % | −1.1 | 411 | ||
| 47.6 % | −4.9 | 103 | ||
| 45.5 % | −3.2 | 220 | ||
| 45.0 % | −3.3 | 140 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.