Twitch vs Viktor
49.8 % 50.2 %
Twitch, 259 maçın 129 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.5 % −0.7 bekl. fark
Viktor vs TwitchKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Twitch için Viktor karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Viktor kazanıyor50 %Twitch kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 55.4 % | 65 | ||
| 44.6 % | 92 | ||
| 51.6 % | 31 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 18 |
Yama 26.20: %51.5 · 136 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Twitch için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.8 % | +5.7 | 742 | ||
| 55.9 % | +0.4 | 921 | ||
| 54.9 % | +2.7 | 1.747 | ||
| 54.5 % | +2.8 | 556 | ||
| 54.4 % | +0.7 | 274 | ||
| 54.2 % | +2.1 | 336 | ||
| 53.2 % | +2.5 | 387 | ||
| 52.9 % | +3.4 | 138 | ||
| 52.7 % | +1.3 | 1.331 | ||
| 52.2 % | +0.3 | 692 | ||
| 52.1 % | +0.4 | 920 | ||
| 51.8 % | −1.0 | 164 | ||
| 51.6 % | +3.0 | 248 | ||
| 50.9 % | −1.0 | 1.791 | ||
| 50.9 % | −0.8 | 1.637 | ||
| 50.7 % | +1.6 | 2.278 | ||
| 49.8 % | −0.7 | 259 | ||
| 49.3 % | −2.8 | 430 | ||
| 48.9 % | −3.8 | 798 | ||
| 48.3 % | −3.0 | 480 | ||
| 48.1 % | −1.8 | 1.251 | ||
| 47.9 % | −1.6 | 491 | ||
| 47.7 % | −4.2 | 461 | ||
| 47.6 % | −1.2 | 424 | ||
| 47.6 % | −4.9 | 105 | ||
| 47.4 % | −1.1 | 175 | ||
| 47.0 % | −1.0 | 100 | ||
| 45.4 % | −3.3 | 227 | ||
| 44.1 % | −4.2 | 143 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.