Twisted Fate vs Corki
52.9 % 47.1 %
Twisted Fate, 119 maçın 63 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 56.3 % −3.4 bekl. fark
Corki vs Twisted FateKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Twisted Fate için Corki karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Corki kazanıyor50 %Twisted Fate kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| 51.5 % | 33 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 60.6 % | 33 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %57.3 · 89 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Twisted Fate için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.2 % | +6.3 | 508 | ||
| 56.1 % | +0.9 | 187 | ||
| 55.8 % | +2.7 | 355 | ||
| 55.8 % | +4.4 | 154 | ||
| 55.4 % | +5.6 | 130 | ||
| 55.1 % | +5.4 | 107 | ||
| 54.8 % | +2.9 | 2.103 | ||
| 54.7 % | +3.3 | 702 | ||
| 54.4 % | +3.9 | 733 | ||
| 54.0 % | +3.2 | 187 | ||
| 53.5 % | +0.9 | 318 | ||
| 53.4 % | +3.5 | 369 | ||
| 53.4 % | −4.1 | 221 | ||
| 53.3 % | −1.1 | 1.181 | ||
| 53.1 % | +2.8 | 2.391 | ||
| 52.9 % | +1.0 | 577 | ||
| 52.9 % | −3.4 | 119 | ||
| 52.8 % | +2.8 | 2.665 | ||
| 52.8 % | +1.7 | 267 | ||
| 52.6 % | +2.3 | 692 | ||
| 52.0 % | +3.0 | 939 | ||
| 51.9 % | +0.4 | 1.427 | ||
| 51.9 % | +1.7 | 996 | ||
| 51.9 % | +0.3 | 239 | ||
| 51.8 % | +2.1 | 141 | ||
| 51.7 % | +1.7 | 3.024 | ||
| 51.7 % | −0.6 | 2.861 | ||
| 51.4 % | +3.7 | 148 | ||
| 51.3 % | −3.3 | 853 | ||
| 51.3 % | +1.0 | 739 | ||
| 51.0 % | −3.2 | 1.049 | ||
| 50.8 % | +1.4 | 1.501 | ||
| 50.8 % | +1.4 | 193 | ||
| 50.7 % | +0.6 | 1.668 | ||
| 50.7 % | +0.7 | 1.483 | ||
| 50.3 % | +0.8 | 1.212 | ||
| 49.8 % | −0.2 | 3.229 | ||
| 49.8 % | −0.5 | 978 | ||
| 49.7 % | −0.2 | 949 | ||
| 49.6 % | −1.4 | 264 | ||
| 49.6 % | +1.0 | 135 | ||
| 49.4 % | −0.2 | 1.643 | ||
| 49.4 % | +0.5 | 1.243 | ||
| 49.4 % | −3.7 | 261 | ||
| 49.4 % | −0.3 | 247 | ||
| 49.4 % | −1.2 | 158 | ||
| 49.3 % | −2.0 | 2.279 | ||
| 49.3 % | −2.5 | 840 | ||
| 49.1 % | −1.1 | 1.895 | ||
| 49.0 % | −1.9 | 2.091 | ||
| 48.7 % | −2.1 | 2.314 | ||
| 48.5 % | −2.0 | 2.528 | ||
| 48.5 % | −1.1 | 1.049 | ||
| 48.2 % | −2.2 | 625 | ||
| 48.2 % | −0.5 | 274 | ||
| 47.9 % | −2.4 | 534 | ||
| 47.6 % | −3.5 | 819 | ||
| 47.5 % | −9.1 | 120 | ||
| 47.2 % | −2.8 | 1.200 | ||
| 46.3 % | −3.4 | 1.155 | ||
| 46.0 % | −1.7 | 113 | ||
| 45.5 % | −4.5 | 325 | ||
| 44.9 % | −5.6 | 158 | ||
| 44.5 % | −5.2 | 236 | ||
| 44.1 % | −3.6 | 136 | ||
| 44.1 % | −4.0 | 111 | ||
| 43.4 % | −7.8 | 122 | ||
| 43.1 % | −5.4 | 109 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.