Tryndamere vs Vayne
51.2 % 48.8 %
Tryndamere, 127 maçın 65 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.8 % −1.6 bekl. fark
Vayne vs TryndamereKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Tryndamere için Vayne karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Vayne kazanıyor50 %Tryndamere kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 52.9 % | 34 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %58.7 · 63 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Tryndamere için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.7 % | +9.5 | 145 | ||
| 58.2 % | +7.7 | 256 | ||
| 57.3 % | +5.8 | 386 | ||
| 57.2 % | +3.4 | 334 | ||
| 56.3 % | +6.2 | 799 | ||
| 55.8 % | +2.9 | 120 | ||
| 55.3 % | +5.5 | 351 | ||
| 54.9 % | +5.0 | 224 | ||
| 54.4 % | +4.0 | 338 | ||
| 53.8 % | +4.6 | 314 | ||
| 53.6 % | +4.2 | 153 | ||
| 53.1 % | +1.4 | 256 | ||
| 52.8 % | +1.6 | 369 | ||
| 52.8 % | +1.0 | 180 | ||
| 52.6 % | +1.0 | 449 | ||
| 52.5 % | +1.9 | 415 | ||
| 52.4 % | +1.1 | 374 | ||
| 52.3 % | +1.2 | 572 | ||
| 51.6 % | +0.9 | 878 | ||
| 51.4 % | −0.4 | 218 | ||
| 51.2 % | −1.7 | 537 | ||
| 51.2 % | −1.6 | 127 | ||
| 51.1 % | +1.8 | 284 | ||
| 50.9 % | +2.0 | 220 | ||
| 50.8 % | −0.4 | 193 | ||
| 50.4 % | +0.7 | 645 | ||
| 50.1 % | −1.7 | 695 | ||
| 50.0 % | ±0.0 | 286 | ||
| 49.8 % | +0.1 | 275 | ||
| 49.4 % | −0.8 | 599 | ||
| 49.3 % | −1.5 | 341 | ||
| 48.8 % | −1.5 | 506 | ||
| 48.6 % | −1.0 | 278 | ||
| 48.3 % | −3.4 | 240 | ||
| 48.1 % | −2.4 | 568 | ||
| 47.9 % | −2.8 | 682 | ||
| 47.4 % | −2.5 | 462 | ||
| 47.2 % | −1.9 | 536 | ||
| 47.0 % | −3.1 | 234 | ||
| 46.8 % | −4.1 | 139 | ||
| 46.7 % | −3.0 | 152 | ||
| 46.4 % | −3.9 | 233 | ||
| 46.1 % | −2.2 | 293 | ||
| 44.9 % | −5.3 | 274 | ||
| 44.9 % | −4.7 | 256 | ||
| 42.2 % | −7.0 | 1.017 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.