Tryndamere vs Urgot

Üst · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 195 maç

Tryndamere, 195 maçın 88 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.7 % −4.6 bekl. fark

Urgot vs Tryndamere

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Tryndamere için Urgot karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıUrgot kazanıyor50 %Tryndamere kazanıyorMaç
Ironçok az maç 6
Bronzeçok az maç 15
Silverçok az maç 14
Goldçok az maç 12
Platinumçok az maç 23
Emerald50.0 % 50
Diamond45.2 % 31
Masterçok az maç 12
Grandmasterçok az maç 10
Challengerçok az maç 22

Yama 26.20: %44.2 · 95 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Tryndamere için diğer Üst eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Heimerdinger60.4 %+9.2106
Gwen60.0 %+9.9180
K'Sante57.7 %+4.0248
Garen57.3 %+7.0585
Yorick56.6 %+4.5274
Olaf56.0 %+6.0248
Ambessa55.9 %+4.6290
Kled55.9 %+5.9118
Irelia55.0 %+4.2249
Kayle54.4 %+4.7180
Aatrox53.4 %+2.4408
Trundle53.4 %+1.6133
Yone53.0 %+1.9630
Renekton52.7 %+1.8296
Akali52.7 %+1.3186
Jayce52.5 %−0.4360
Sion52.4 %+1.3145
Volibear52.1 %+0.4340
Shen52.0 %+2.9227
Yasuo51.4 %+0.2253
Mordekaiser51.3 %+1.3480
Darius50.8 %−1.3508
Cho'Gath50.5 %+0.9196
Singed50.0 %+1.1150
Sett49.8 %−1.1432
Gangplank49.5 %−0.7370
Kennen49.5 %−1.1103
Illaoi49.3 %−0.4201
Dr. Mundo49.0 %−1.7200
Jax48.5 %−2.3505
Gnar48.2 %−3.3170
Zaahen48.2 %−2.3164
Gragas48.1 %−2.0214
Ornn47.5 %−0.9221
Fiora47.0 %−2.7332
Camille47.0 %−3.7264
Teemo46.9 %−2.3390
Nasus46.6 %−4.0423
Riven46.6 %−5.0161
Tahm Kench46.3 %−3.8177
Pantheon45.7 %−3.7208
Urgot45.1 %−4.6195
Malphite43.0 %−6.4739
Warwick41.7 %−8.4108

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.