Trundle vs Tahm Kench
41.7 % 58.3 %
Trundle, 132 maçın 55 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.3 % −6.6 bekl. fark
Tahm Kench vs TrundleKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Trundle için Tahm Kench karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Tahm Kench kazanıyor50 %Trundle kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 37.5 % | 40 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %41.0 · 78 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Trundle için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.4 % | +10.9 | 134 | ||
| 55.4 % | +6.3 | 202 | ||
| 54.5 % | +5.5 | 202 | ||
| 54.1 % | +6.3 | 196 | ||
| 52.9 % | +2.6 | 314 | ||
| 52.6 % | +4.7 | 175 | ||
| 52.4 % | +4.0 | 233 | ||
| 52.2 % | +4.9 | 180 | ||
| 51.9 % | +4.0 | 231 | ||
| 51.5 % | +2.6 | 169 | ||
| 51.2 % | +2.1 | 369 | ||
| 51.2 % | +1.8 | 166 | ||
| 51.0 % | −0.9 | 149 | ||
| 50.0 % | −0.3 | 178 | ||
| 49.4 % | +0.2 | 233 | ||
| 49.1 % | −0.8 | 293 | ||
| 49.0 % | −0.3 | 418 | ||
| 48.5 % | −2.6 | 163 | ||
| 47.7 % | −0.5 | 325 | ||
| 46.9 % | −1.3 | 179 | ||
| 46.8 % | −1.1 | 139 | ||
| 46.6 % | −1.9 | 386 | ||
| 46.4 % | −3.2 | 110 | ||
| 45.9 % | −2.3 | 357 | ||
| 45.4 % | −2.9 | 108 | ||
| 45.1 % | −2.5 | 122 | ||
| 44.8 % | −4.0 | 299 | ||
| 44.7 % | −4.6 | 161 | ||
| 44.7 % | −5.0 | 132 | ||
| 44.4 % | −4.5 | 133 | ||
| 43.8 % | −2.8 | 219 | ||
| 42.9 % | −4.2 | 105 | ||
| 42.7 % | −6.3 | 321 | ||
| 42.6 % | −5.0 | 329 | ||
| 42.5 % | −6.2 | 127 | ||
| 41.7 % | −6.6 | 132 | ||
| 40.1 % | −7.3 | 237 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.