Trundle vs Jayce
49.1 % 50.9 %
Trundle, 106 maçın 52 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.5 % −3.4 bekl. fark
Jayce vs TrundleKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Trundle için Jayce karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jayce kazanıyor50 %Trundle kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| 61.3 % | 31 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 8 |
Yama 26.20: %50.0 · 46 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Trundle için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.9 % | +8.9 | 133 | ||
| 56.4 % | +6.2 | 140 | ||
| 55.2 % | +5.0 | 154 | ||
| 55.1 % | +5.4 | 107 | ||
| 54.6 % | +3.9 | 205 | ||
| 53.5 % | +4.5 | 114 | ||
| 52.9 % | +3.9 | 157 | ||
| 52.5 % | +0.9 | 122 | ||
| 51.6 % | +1.8 | 258 | ||
| 51.5 % | +3.1 | 130 | ||
| 51.3 % | +1.4 | 117 | ||
| 51.1 % | +1.2 | 135 | ||
| 51.0 % | +0.3 | 198 | ||
| 50.5 % | +0.3 | 291 | ||
| 50.3 % | +1.0 | 169 | ||
| 49.5 % | +0.2 | 216 | ||
| 49.1 % | −3.4 | 106 | ||
| 46.8 % | −2.3 | 126 | ||
| 46.6 % | −6.9 | 103 | ||
| 46.4 % | −2.7 | 239 | ||
| 46.1 % | −3.2 | 245 | ||
| 46.1 % | −3.9 | 206 | ||
| 44.8 % | −5.3 | 210 | ||
| 43.0 % | −4.5 | 151 | ||
| 41.9 % | −8.4 | 117 | ||
| 40.5 % | −8.2 | 220 | ||
| 40.5 % | −7.6 | 168 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.