Tristana vs Aurelion Sol
52.8 % 47.2 %
Tristana, 161 maçın 85 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.1 % +3.7 bekl. fark
Aurelion Sol vs TristanaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Tristana için Aurelion Sol karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Aurelion Sol kazanıyor50 %Tristana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| 34.4 % | 32 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| 56.7 % | 30 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 27 |
Yama 26.20: %55.6 · 90 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Tristana için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.1 % | +5.3 | 168 | ||
| 54.8 % | +2.1 | 841 | ||
| 54.7 % | +0.3 | 581 | ||
| 53.4 % | +1.5 | 2.747 | ||
| 53.3 % | +3.8 | 165 | ||
| 53.0 % | −3.0 | 2.122 | ||
| 52.8 % | +0.6 | 3.609 | ||
| 52.8 % | +0.6 | 648 | ||
| 52.8 % | +3.7 | 161 | ||
| 52.3 % | +0.4 | 3.467 | ||
| 52.2 % | −1.1 | 1.580 | ||
| 52.2 % | +1.0 | 763 | ||
| 51.7 % | −0.7 | 3.216 | ||
| 51.7 % | −0.3 | 920 | ||
| 51.6 % | +3.2 | 888 | ||
| 51.5 % | +1.0 | 1.105 | ||
| 50.5 % | −1.2 | 877 | ||
| 50.3 % | −2.2 | 1.616 | ||
| 50.2 % | −2.6 | 578 | ||
| 50.2 % | −0.7 | 418 | ||
| 50.0 % | ±0.0 | 1.188 | ||
| 50.0 % | +1.7 | 182 | ||
| 49.8 % | +0.8 | 231 | ||
| 49.7 % | +0.1 | 3.541 | ||
| 49.5 % | −2.4 | 1.303 | ||
| 49.4 % | +0.8 | 393 | ||
| 49.2 % | +0.6 | 457 | ||
| 49.0 % | −3.2 | 1.301 | ||
| 48.8 % | −1.3 | 328 | ||
| 48.7 % | −3.5 | 746 | ||
| 48.2 % | ±0.0 | 193 | ||
| 47.8 % | −2.8 | 182 | ||
| 47.7 % | −1.8 | 111 | ||
| 46.3 % | −1.8 | 162 | ||
| 45.4 % | −4.1 | 141 | ||
| 44.8 % | −3.7 | 290 | ||
| 43.9 % | −3.2 | 107 | ||
| 42.2 % | −7.6 | 109 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.