Thresh vs Miss Fortune
59.2 % 40.8 %
Thresh, 147 maçın 87 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 58.5 % +0.7 bekl. fark
Miss Fortune vs ThreshKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Thresh için Miss Fortune karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Miss Fortune kazanıyor50 %Thresh kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %60.2 · 93 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Thresh için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 65.9 % | +7.4 | 170 | ||
| 62.0 % | +5.4 | 142 | ||
| 61.8 % | +5.2 | 411 | ||
| 59.8 % | +5.1 | 132 | ||
| 59.4 % | +1.4 | 662 | ||
| 59.2 % | +0.7 | 147 | ||
| 59.1 % | −0.2 | 127 | ||
| 58.4 % | +1.8 | 149 | ||
| 56.1 % | −1.0 | 139 | ||
| 56.0 % | +2.3 | 2.984 | ||
| 55.8 % | +1.9 | 627 | ||
| 55.7 % | +0.8 | 343 | ||
| 55.7 % | +3.1 | 334 | ||
| 55.7 % | +2.7 | 122 | ||
| 54.9 % | +1.7 | 122 | ||
| 54.7 % | +1.9 | 413 | ||
| 54.5 % | +1.2 | 1.892 | ||
| 54.5 % | +1.8 | 655 | ||
| 54.5 % | −0.5 | 303 | ||
| 54.3 % | +0.9 | 3.399 | ||
| 54.3 % | −1.6 | 881 | ||
| 53.7 % | +0.2 | 162 | ||
| 53.6 % | −1.4 | 151 | ||
| 53.5 % | +1.1 | 6.038 | ||
| 53.4 % | +1.7 | 3.091 | ||
| 53.2 % | +0.1 | 3.398 | ||
| 53.2 % | +0.9 | 1.578 | ||
| 53.1 % | −0.1 | 309 | ||
| 53.0 % | +0.5 | 2.434 | ||
| 52.9 % | +0.2 | 1.597 | ||
| 52.7 % | +0.3 | 940 | ||
| 52.6 % | +0.8 | 6.906 | ||
| 52.4 % | +0.8 | 456 | ||
| 52.3 % | +0.5 | 1.374 | ||
| 52.2 % | +1.2 | 4.036 | ||
| 52.2 % | −2.6 | 180 | ||
| 52.1 % | +1.1 | 478 | ||
| 51.9 % | +0.5 | 318 | ||
| 51.8 % | −1.5 | 1.878 | ||
| 51.8 % | −0.2 | 1.528 | ||
| 51.5 % | +0.8 | 1.372 | ||
| 51.2 % | +0.8 | 1.111 | ||
| 51.2 % | −1.9 | 127 | ||
| 50.9 % | +0.8 | 2.910 | ||
| 50.8 % | −1.6 | 132 | ||
| 50.5 % | −1.4 | 4.108 | ||
| 50.5 % | ±0.0 | 879 | ||
| 50.2 % | −1.0 | 2.356 | ||
| 50.0 % | −0.5 | 3.138 | ||
| 49.9 % | ±0.0 | 2.216 | ||
| 49.8 % | −1.4 | 3.733 | ||
| 49.8 % | −1.3 | 2.237 | ||
| 49.7 % | −1.6 | 3.435 | ||
| 49.6 % | −0.5 | 4.543 | ||
| 49.5 % | −0.5 | 331 | ||
| 49.4 % | −0.8 | 4.644 | ||
| 49.2 % | −0.7 | 3.893 | ||
| 49.2 % | −1.1 | 889 | ||
| 49.1 % | −1.6 | 2.085 | ||
| 49.0 % | −2.3 | 1.460 | ||
| 48.9 % | −5.5 | 141 | ||
| 48.8 % | −2.9 | 213 | ||
| 47.7 % | −4.2 | 444 | ||
| 47.5 % | −1.9 | 791 | ||
| 47.5 % | −7.9 | 118 | ||
| 47.5 % | −6.0 | 101 | ||
| 47.3 % | −3.6 | 879 | ||
| 45.1 % | −5.2 | 410 | ||
| 42.7 % | −9.2 | 110 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.