Teemo vs Rammus
42.5 % 57.5 %
Teemo, 113 maçın 48 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.0 % −4.5 bekl. fark
Rammus vs TeemoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Teemo için Rammus karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Rammus kazanıyor50 %Teemo kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %46.5 · 86 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Teemo için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.3 % | +7.5 | 103 | ||
| 55.4 % | +5.0 | 195 | ||
| 55.0 % | +6.1 | 260 | ||
| 54.7 % | +4.4 | 128 | ||
| 54.5 % | +3.9 | 246 | ||
| 53.6 % | +2.9 | 222 | ||
| 53.5 % | +0.8 | 101 | ||
| 52.7 % | +0.6 | 182 | ||
| 52.7 % | +2.9 | 112 | ||
| 52.3 % | +3.4 | 304 | ||
| 51.9 % | +2.2 | 455 | ||
| 51.6 % | ±0.0 | 248 | ||
| 51.4 % | ±0.0 | 490 | ||
| 51.4 % | +3.0 | 276 | ||
| 51.4 % | +2.3 | 216 | ||
| 51.2 % | −1.8 | 127 | ||
| 50.9 % | −0.5 | 216 | ||
| 50.8 % | +1.5 | 191 | ||
| 50.3 % | −1.1 | 153 | ||
| 49.0 % | −2.5 | 251 | ||
| 48.9 % | −1.9 | 329 | ||
| 48.9 % | −2.0 | 131 | ||
| 48.8 % | −1.7 | 383 | ||
| 48.5 % | −0.4 | 132 | ||
| 47.8 % | −1.2 | 115 | ||
| 47.6 % | −3.7 | 187 | ||
| 47.2 % | −2.8 | 159 | ||
| 46.3 % | −4.8 | 352 | ||
| 45.5 % | −5.6 | 235 | ||
| 44.7 % | −4.4 | 215 | ||
| 42.9 % | −5.6 | 105 | ||
| 42.5 % | −4.5 | 113 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.