Tahm Kench vs Ornn
48.9 % 51.1 %
Tahm Kench, 174 maçın 85 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.3 % +0.6 bekl. fark
Ornn vs Tahm KenchKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Tahm Kench için Ornn karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ornn kazanıyor50 %Tahm Kench kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| 43.1 % | 58 | ||
| 43.8 % | 48 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %48.5 · 101 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Tahm Kench için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.7 % | +7.9 | 150 | ||
| 58.0 % | +7.4 | 157 | ||
| 57.8 % | +7.1 | 102 | ||
| 56.3 % | +6.2 | 160 | ||
| 56.3 % | +6.7 | 151 | ||
| 56.1 % | +5.9 | 312 | ||
| 55.8 % | +6.2 | 113 | ||
| 54.7 % | +4.2 | 256 | ||
| 53.9 % | +4.0 | 178 | ||
| 53.8 % | +3.0 | 171 | ||
| 53.7 % | +4.4 | 311 | ||
| 53.4 % | +3.4 | 133 | ||
| 53.0 % | +2.4 | 117 | ||
| 52.6 % | +1.6 | 321 | ||
| 51.9 % | −0.1 | 131 | ||
| 50.0 % | +0.9 | 218 | ||
| 49.7 % | −1.0 | 169 | ||
| 48.9 % | +0.6 | 174 | ||
| 48.5 % | −1.0 | 130 | ||
| 48.2 % | −2.9 | 110 | ||
| 47.9 % | −4.1 | 303 | ||
| 47.3 % | −3.5 | 275 | ||
| 46.9 % | −2.1 | 128 | ||
| 46.5 % | −4.4 | 202 | ||
| 46.4 % | −5.0 | 125 | ||
| 45.2 % | −4.4 | 104 | ||
| 45.2 % | −5.2 | 104 | ||
| 44.5 % | −7.1 | 245 | ||
| 44.1 % | −5.8 | 313 | ||
| 41.8 % | −7.8 | 153 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.