Tahm Kench vs Akali
45.4 % 54.6 %
Tahm Kench, 152 maçın 69 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.3 % −5.9 bekl. fark
Akali vs Tahm KenchKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Tahm Kench için Akali karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Akali kazanıyor50 %Tahm Kench kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| 44.0 % | 50 | ||
| 36.8 % | 38 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %50.9 · 106 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Tahm Kench için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.0 % | +8.3 | 287 | ||
| 60.6 % | +11.8 | 109 | ||
| 57.6 % | +5.8 | 177 | ||
| 57.6 % | +4.9 | 118 | ||
| 56.4 % | +6.2 | 289 | ||
| 54.9 % | +5.9 | 567 | ||
| 54.7 % | +3.2 | 203 | ||
| 54.7 % | +3.6 | 148 | ||
| 54.6 % | +4.6 | 324 | ||
| 54.0 % | +3.7 | 263 | ||
| 54.0 % | +3.8 | 224 | ||
| 53.4 % | +3.3 | 455 | ||
| 53.0 % | +4.1 | 387 | ||
| 52.4 % | +2.5 | 595 | ||
| 52.4 % | +3.0 | 164 | ||
| 52.3 % | +2.6 | 197 | ||
| 52.2 % | +1.7 | 314 | ||
| 52.1 % | +1.7 | 119 | ||
| 51.8 % | +1.4 | 610 | ||
| 51.7 % | +1.4 | 323 | ||
| 50.9 % | +0.9 | 224 | ||
| 49.8 % | −0.6 | 233 | ||
| 49.6 % | −1.9 | 452 | ||
| 49.3 % | −1.6 | 201 | ||
| 49.2 % | −2.0 | 248 | ||
| 48.9 % | −1.0 | 315 | ||
| 48.3 % | −3.2 | 563 | ||
| 48.3 % | −2.6 | 377 | ||
| 48.3 % | −0.5 | 242 | ||
| 48.1 % | −2.2 | 183 | ||
| 48.0 % | −1.4 | 177 | ||
| 47.7 % | −2.2 | 532 | ||
| 47.3 % | −2.3 | 611 | ||
| 46.7 % | −2.7 | 255 | ||
| 46.3 % | −3.4 | 190 | ||
| 46.0 % | −2.4 | 278 | ||
| 45.9 % | −3.6 | 257 | ||
| 45.8 % | −7.7 | 192 | ||
| 45.4 % | −5.9 | 152 | ||
| 45.2 % | −6.7 | 230 | ||
| 43.0 % | −5.6 | 114 | ||
| 42.9 % | −8.6 | 140 | ||
| 37.9 % | −13.3 | 116 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.