Swain vs Galio
48.3 % 51.7 %
Swain, 151 maçın 73 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.8 % −2.5 bekl. fark
Galio vs SwainKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Swain için Galio karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Galio kazanıyor50 %Swain kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| 45.9 % | 37 | ||
| 46.5 % | 43 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 9 |
Yama 26.20: %53.8 · 104 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Swain için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.1 % | +7.2 | 184 | ||
| 55.8 % | +6.6 | 138 | ||
| 54.6 % | +3.8 | 205 | ||
| 53.7 % | +3.9 | 255 | ||
| 53.7 % | +3.9 | 136 | ||
| 52.5 % | +3.6 | 101 | ||
| 51.6 % | −0.2 | 256 | ||
| 51.5 % | +2.5 | 101 | ||
| 49.4 % | −1.5 | 176 | ||
| 49.2 % | −0.2 | 244 | ||
| 49.0 % | ±0.0 | 104 | ||
| 48.6 % | −0.7 | 109 | ||
| 48.3 % | −2.5 | 151 | ||
| 47.4 % | −1.9 | 154 | ||
| 46.8 % | −2.4 | 248 | ||
| 46.8 % | −3.3 | 205 | ||
| 45.8 % | −3.3 | 144 | ||
| 45.5 % | −3.9 | 255 | ||
| 42.1 % | −6.2 | 145 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.