Soraka vs Braum
49.6 % 50.4 %
Soraka, 274 maçın 136 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.4 % +0.2 bekl. fark
Braum vs SorakaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Soraka için Braum karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Braum kazanıyor50 %Soraka kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| 47.2 % | 89 | ||
| 50.0 % | 92 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 14 |
Yama 26.20: %48.6 · 138 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Soraka için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 64.1 % | +9.0 | 117 | ||
| 56.9 % | +5.5 | 109 | ||
| 56.3 % | +6.6 | 256 | ||
| 56.2 % | +3.5 | 235 | ||
| 55.1 % | +3.7 | 216 | ||
| 53.6 % | +1.8 | 181 | ||
| 53.5 % | +0.6 | 525 | ||
| 52.7 % | +1.4 | 328 | ||
| 52.7 % | +2.0 | 237 | ||
| 52.6 % | +1.5 | 1.128 | ||
| 52.5 % | +2.9 | 973 | ||
| 52.1 % | +0.9 | 541 | ||
| 51.9 % | +0.1 | 688 | ||
| 51.6 % | +0.5 | 215 | ||
| 51.3 % | −1.4 | 199 | ||
| 51.2 % | −1.5 | 295 | ||
| 51.0 % | −1.9 | 469 | ||
| 50.2 % | −0.3 | 840 | ||
| 50.0 % | −1.0 | 526 | ||
| 49.6 % | +0.2 | 274 | ||
| 48.2 % | −2.5 | 604 | ||
| 48.1 % | −1.3 | 287 | ||
| 47.8 % | −1.0 | 228 | ||
| 47.3 % | −2.4 | 529 | ||
| 47.3 % | −2.0 | 110 | ||
| 47.0 % | −2.9 | 264 | ||
| 46.3 % | −4.9 | 203 | ||
| 46.2 % | −7.2 | 519 | ||
| 45.3 % | −5.3 | 439 | ||
| 44.9 % | −6.6 | 158 | ||
| 44.7 % | −4.6 | 494 | ||
| 44.5 % | −4.9 | 544 | ||
| 43.1 % | −5.0 | 102 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.