Sona vs Zilean
50.2 % 49.8 %
Sona, 285 maçın 143 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.1 % +0.1 bekl. fark
Zilean vs SonaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Sona için Zilean karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zilean kazanıyor50 %Sona kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| 50.8 % | 63 | ||
| 50.6 % | 89 | ||
| 59.2 % | 49 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| 43.8 % | 32 |
Yama 26.20: %52.2 · 178 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Sona için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.8 % | +9.2 | 114 | ||
| 58.7 % | +7.8 | 358 | ||
| 57.4 % | +1.8 | 115 | ||
| 56.7 % | +3.7 | 374 | ||
| 56.2 % | +7.1 | 105 | ||
| 55.9 % | +3.8 | 188 | ||
| 54.7 % | +5.3 | 128 | ||
| 54.5 % | +3.3 | 242 | ||
| 53.9 % | +2.0 | 115 | ||
| 53.7 % | +2.6 | 590 | ||
| 53.7 % | +0.5 | 518 | ||
| 53.7 % | +4.4 | 272 | ||
| 53.2 % | +2.4 | 816 | ||
| 52.5 % | +3.0 | 550 | ||
| 51.7 % | −0.8 | 207 | ||
| 51.2 % | +0.2 | 510 | ||
| 50.8 % | +0.3 | 900 | ||
| 50.6 % | −2.1 | 543 | ||
| 50.5 % | −0.1 | 529 | ||
| 50.5 % | −1.2 | 208 | ||
| 50.4 % | −0.6 | 1.162 | ||
| 50.4 % | +0.6 | 246 | ||
| 50.2 % | +0.1 | 285 | ||
| 49.9 % | +0.5 | 730 | ||
| 49.8 % | −1.2 | 598 | ||
| 49.4 % | −2.8 | 336 | ||
| 49.3 % | −0.1 | 529 | ||
| 48.6 % | −3.0 | 185 | ||
| 47.7 % | −1.5 | 918 | ||
| 47.7 % | −4.0 | 775 | ||
| 46.9 % | −2.3 | 303 | ||
| 46.1 % | −4.9 | 191 | ||
| 43.8 % | −6.3 | 292 | ||
| 41.6 % | −10.6 | 221 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.