Sivir vs Miss Fortune
51.2 % 48.8 %
Sivir, 428 maçın 219 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.3 % −0.1 bekl. fark
Miss Fortune vs SivirKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Sivir için Miss Fortune karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Miss Fortune kazanıyor50 %Sivir kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| 56.3 % | 32 | ||
| 50.0 % | 34 | ||
| 39.0 % | 41 | ||
| 43.8 % | 48 | ||
| 41.5 % | 53 | ||
| 52.7 % | 110 | ||
| 63.2 % | 76 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 8 |
Yama 26.20: %46.9 · 245 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Sivir için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.8 % | +7.5 | 104 | ||
| 54.3 % | +4.6 | 164 | ||
| 54.0 % | +3.2 | 237 | ||
| 53.6 % | +2.6 | 233 | ||
| 53.1 % | +2.1 | 1.137 | ||
| 52.7 % | −2.1 | 825 | ||
| 52.3 % | +1.3 | 373 | ||
| 51.5 % | +0.3 | 1.024 | ||
| 51.5 % | −0.6 | 402 | ||
| 51.2 % | −0.1 | 428 | ||
| 51.0 % | +0.3 | 982 | ||
| 50.3 % | −2.9 | 167 | ||
| 50.0 % | −1.5 | 206 | ||
| 48.8 % | −1.7 | 244 | ||
| 48.7 % | −0.1 | 275 | ||
| 48.2 % | −0.2 | 919 | ||
| 47.9 % | −2.8 | 716 | ||
| 47.9 % | −2.8 | 480 | ||
| 47.8 % | −1.0 | 625 | ||
| 46.8 % | −2.1 | 126 | ||
| 46.7 % | −4.3 | 180 | ||
| 46.3 % | −3.0 | 285 | ||
| 45.7 % | −1.7 | 129 | ||
| 44.5 % | −2.7 | 236 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.