Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Shaco için Camille karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Camille kazanıyor50 %Shaco kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| 63.9 % | 36 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %55.1 · 89 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Shaco için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.9 % | +5.2 | 113 | ||
| 54.0 % | +5.0 | 139 | ||
| 53.7 % | +1.2 | 123 | ||
| 53.4 % | +4.9 | 268 | ||
| 52.1 % | +3.9 | 422 | ||
| 51.8 % | +2.1 | 475 | ||
| 50.9 % | +2.9 | 224 | ||
| 50.6 % | +2.3 | 267 | ||
| 50.5 % | +4.3 | 293 | ||
| 50.4 % | +2.7 | 377 | ||
| 50.3 % | +1.8 | 793 | ||
| 50.1 % | +0.8 | 347 | ||
| 49.8 % | −0.5 | 500 | ||
| 49.5 % | −0.2 | 287 | ||
| 49.5 % | +0.7 | 277 | ||
| 49.4 % | +1.8 | 557 | ||
| 49.3 % | +2.2 | 211 | ||
| 49.0 % | +0.1 | 789 | ||
| 48.8 % | +1.1 | 651 | ||
| 47.7 % | −2.0 | 556 | ||
| 47.5 % | −2.4 | 335 | ||
| 47.0 % | +0.5 | 647 | ||
| 47.0 % | +0.1 | 543 | ||
| 46.8 % | −2.3 | 278 | ||
| 46.5 % | −0.7 | 387 | ||
| 46.4 % | −0.9 | 276 | ||
| 46.1 % | −0.6 | 1.127 | ||
| 45.8 % | −0.8 | 334 | ||
| 45.8 % | −2.0 | 142 | ||
| 44.9 % | −2.3 | 207 | ||
| 44.4 % | −3.3 | 354 | ||
| 44.2 % | −4.2 | 843 | ||
| 43.8 % | −3.0 | 354 | ||
| 42.5 % | −5.5 | 468 | ||
| 36.6 % | −10.5 | 101 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.