Sett vs Twisted Fate
48.2 % 51.8 %
Sett, 111 maçın 53 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.1 % −4.9 bekl. fark
Twisted Fate vs SettKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Sett için Twisted Fate karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Twisted Fate kazanıyor50 %Sett kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| 58.1 % | 31 | ||
| 45.2 % | 31 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %52.3 · 93 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Sett için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 63.2 % | +8.0 | 278 | ||
| 61.9 % | +6.5 | 89 | ||
| 61.5 % | +6.3 | 425 | ||
| 59.7 % | +5.1 | 139 | ||
| 58.6 % | +7.0 | 223 | ||
| 58.0 % | +5.4 | 343 | ||
| 57.7 % | +1.9 | 654 | ||
| 57.0 % | −0.2 | 136 | ||
| 55.8 % | +0.3 | 291 | ||
| 55.7 % | +2.8 | 231 | ||
| 55.6 % | +1.8 | 1.349 | ||
| 54.8 % | +2.6 | 2.425 | ||
| 54.6 % | +1.4 | 282 | ||
| 54.2 % | +1.5 | 1.367 | ||
| 54.1 % | +2.2 | 1.978 | ||
| 54.1 % | −0.9 | 1.131 | ||
| 54.1 % | −0.1 | 206 | ||
| 54.0 % | +0.7 | 7.156 | ||
| 53.6 % | +1.4 | 2.516 | ||
| 53.4 % | +2.1 | 2.552 | ||
| 53.0 % | −2.2 | 1.464 | ||
| 52.8 % | +0.3 | 1.294 | ||
| 52.6 % | +2.1 | 5.969 | ||
| 52.4 % | +1.3 | 2.311 | ||
| 52.3 % | +0.9 | 136 | ||
| 52.2 % | +1.4 | 1.926 | ||
| 52.1 % | +1.1 | 6.540 | ||
| 52.1 % | −1.2 | 1.031 | ||
| 52.0 % | −0.2 | 150 | ||
| 51.4 % | −4.9 | 1.617 | ||
| 51.3 % | −1.3 | 1.511 | ||
| 51.3 % | −5.0 | 208 | ||
| 51.1 % | +1.3 | 177 | ||
| 51.0 % | +0.1 | 2.855 | ||
| 51.0 % | −1.4 | 2.424 | ||
| 50.9 % | −2.5 | 518 | ||
| 50.8 % | −0.4 | 487 | ||
| 50.7 % | −0.1 | 3.609 | ||
| 50.6 % | −2.5 | 1.318 | ||
| 50.4 % | −0.1 | 2.151 | ||
| 50.4 % | −1.1 | 1.919 | ||
| 50.4 % | −0.4 | 1.424 | ||
| 50.4 % | −3.4 | 132 | ||
| 50.2 % | −1.8 | 3.389 | ||
| 50.0 % | −2.0 | 1.527 | ||
| 50.0 % | −5.0 | 453 | ||
| 49.8 % | −2.0 | 4.428 | ||
| 49.8 % | −2.2 | 2.221 | ||
| 49.4 % | −1.7 | 955 | ||
| 49.4 % | ±0.0 | 168 | ||
| 49.4 % | −6.5 | 110 | ||
| 49.3 % | −1.7 | 2.018 | ||
| 49.3 % | −2.9 | 1.019 | ||
| 49.2 % | −2.6 | 568 | ||
| 49.1 % | −1.1 | 6.641 | ||
| 49.1 % | −2.9 | 365 | ||
| 48.9 % | −2.5 | 1.437 | ||
| 48.9 % | −1.8 | 918 | ||
| 48.9 % | −1.8 | 97 | ||
| 48.7 % | −1.6 | 4.690 | ||
| 48.7 % | −1.7 | 1.206 | ||
| 48.6 % | −3.8 | 3.633 | ||
| 48.6 % | −2.3 | 2.842 | ||
| 48.5 % | −5.4 | 1.603 | ||
| 48.4 % | −1.4 | 3.240 | ||
| 48.3 % | −3.3 | 3.957 | ||
| 48.2 % | −4.9 | 111 | ||
| 48.1 % | −3.7 | 1.755 | ||
| 48.0 % | −2.7 | 1.804 | ||
| 47.7 % | −7.8 | 192 | ||
| 47.1 % | −3.7 | 239 | ||
| 46.5 % | −9.4 | 174 | ||
| 46.4 % | −5.5 | 261 | ||
| 45.9 % | −8.1 | 1.141 | ||
| 45.8 % | −3.6 | 4.377 | ||
| 45.5 % | −5.4 | 183 | ||
| 45.3 % | −5.0 | 498 | ||
| 44.6 % | −11.4 | 290 | ||
| 44.5 % | −8.3 | 134 | ||
| 44.1 % | −8.0 | 325 | ||
| 42.8 % | −8.7 | 123 | ||
| 42.5 % | −8.8 | 338 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.