Samira vs Syndra
52.9 % 47.1 %
Samira, 119 maçın 63 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.7 % +4.2 bekl. fark
Syndra vs SamiraKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Samira için Syndra karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Syndra kazanıyor50 %Samira kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| 51.2 % | 41 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %54.2 · 83 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Samira için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.2 % | +5.6 | 166 | ||
| 53.8 % | +0.3 | 1.890 | ||
| 53.4 % | +4.6 | 988 | ||
| 53.4 % | +4.2 | 833 | ||
| 53.4 % | +5.6 | 163 | ||
| 53.1 % | +3.1 | 1.259 | ||
| 53.1 % | +2.2 | 787 | ||
| 52.9 % | +4.2 | 119 | ||
| 52.6 % | +2.8 | 3.342 | ||
| 52.5 % | +0.4 | 440 | ||
| 52.2 % | +1.3 | 1.511 | ||
| 51.6 % | +0.7 | 279 | ||
| 51.1 % | +0.8 | 2.906 | ||
| 51.1 % | +0.8 | 1.236 | ||
| 50.8 % | +0.9 | 2.887 | ||
| 50.8 % | +2.6 | 266 | ||
| 50.6 % | +3.0 | 449 | ||
| 49.7 % | +2.9 | 380 | ||
| 49.6 % | −0.2 | 1.719 | ||
| 49.1 % | −1.0 | 953 | ||
| 48.7 % | +0.2 | 2.046 | ||
| 48.4 % | +0.8 | 122 | ||
| 48.2 % | −1.9 | 608 | ||
| 47.3 % | −1.6 | 708 | ||
| 47.0 % | −0.2 | 247 | ||
| 46.2 % | −1.5 | 658 | ||
| 45.7 % | −4.1 | 1.824 | ||
| 44.3 % | −3.2 | 3.136 | ||
| 44.2 % | −2.8 | 369 | ||
| 43.6 % | −4.5 | 1.152 | ||
| 43.0 % | −3.9 | 135 | ||
| 43.0 % | −4.5 | 100 | ||
| 42.0 % | −4.9 | 176 | ||
| 41.8 % | −5.9 | 426 | ||
| 36.7 % | −9.7 | 139 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.