Riven vs Urgot
47.0 % 53.0 %
Riven, 115 maçın 54 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.9 % −0.9 bekl. fark
Urgot vs RivenKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Riven için Urgot karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Urgot kazanıyor50 %Riven kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| 45.5 % | 33 | ||
| 51.4 % | 35 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 11 |
Yama 26.20: %47.5 · 61 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Riven için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.4 % | +11.6 | 158 | ||
| 60.0 % | +6.6 | 120 | ||
| 57.1 % | +7.1 | 168 | ||
| 53.6 % | +5.3 | 125 | ||
| 53.5 % | +3.5 | 127 | ||
| 53.2 % | +4.2 | 126 | ||
| 52.8 % | +2.2 | 235 | ||
| 52.8 % | +3.0 | 127 | ||
| 52.0 % | +1.9 | 177 | ||
| 51.1 % | +1.0 | 266 | ||
| 50.8 % | +1.1 | 197 | ||
| 50.0 % | +0.8 | 208 | ||
| 49.4 % | −3.0 | 154 | ||
| 49.1 % | +0.2 | 106 | ||
| 48.3 % | −0.7 | 176 | ||
| 48.0 % | −1.0 | 100 | ||
| 47.0 % | −0.9 | 115 | ||
| 46.5 % | −2.4 | 198 | ||
| 46.0 % | −2.6 | 189 | ||
| 45.8 % | −4.8 | 144 | ||
| 45.6 % | −4.5 | 298 | ||
| 45.6 % | −4.1 | 206 | ||
| 43.8 % | −4.2 | 112 | ||
| 42.1 % | −7.1 | 285 | ||
| 42.1 % | −7.2 | 107 | ||
| 39.7 % | −10.2 | 121 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.