Rengar vs Briar
48.4 % 51.6 %
Rengar, 250 maçın 121 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.7 % +0.7 bekl. fark
Briar vs RengarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Rengar için Briar karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Briar kazanıyor50 %Rengar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| 51.3 % | 76 | ||
| 54.8 % | 73 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 9 |
Yama 26.20: %47.5 · 120 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Rengar için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.3 % | +5.5 | 114 | ||
| 53.0 % | +4.9 | 468 | ||
| 52.5 % | +3.4 | 510 | ||
| 51.9 % | +5.8 | 181 | ||
| 50.7 % | +2.0 | 201 | ||
| 50.6 % | +3.9 | 160 | ||
| 50.2 % | +3.6 | 321 | ||
| 50.0 % | +2.1 | 402 | ||
| 49.9 % | +1.9 | 451 | ||
| 49.7 % | +1.7 | 340 | ||
| 49.4 % | +2.7 | 362 | ||
| 49.4 % | +2.0 | 176 | ||
| 49.1 % | +2.8 | 106 | ||
| 49.0 % | +2.1 | 241 | ||
| 48.4 % | +0.7 | 250 | ||
| 47.9 % | +1.1 | 290 | ||
| 47.6 % | −0.2 | 691 | ||
| 47.4 % | −0.1 | 291 | ||
| 46.5 % | −1.9 | 452 | ||
| 46.4 % | +0.4 | 112 | ||
| 46.3 % | −0.2 | 108 | ||
| 45.9 % | +0.2 | 133 | ||
| 45.8 % | −2.1 | 214 | ||
| 45.8 % | +0.3 | 179 | ||
| 45.4 % | −1.3 | 229 | ||
| 45.3 % | −0.7 | 430 | ||
| 44.4 % | −1.5 | 216 | ||
| 44.1 % | −1.8 | 111 | ||
| 43.8 % | −2.6 | 203 | ||
| 42.9 % | −3.2 | 126 | ||
| 42.5 % | −0.6 | 120 | ||
| 41.2 % | −6.7 | 199 | ||
| 40.5 % | −4.8 | 439 | ||
| 39.9 % | −6.0 | 431 | ||
| 38.4 % | −10.2 | 138 | ||
| 37.4 % | −9.3 | 107 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.